комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181413 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 147,57 mm |
| височина | 67,31 mm |
| дебелина | 14,6 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.633 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 181413 |
| спирачна система | Kelsey Hayes |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| дължина 2 | 189,73 mm |
| височина 2 | 65,53 mm |
| дебелина 2 | 13,6 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 24942
|
|
ICER 24943
|
|
ICER 24944
|
|
ICER 24945
|
|
ICER D6737554
|
|
BUICK 12510050
|
|
FMSI-VERBAND D6737554
|
|
HP (ZEBRA) HP7277
|
|
ICER 181413
48.87 €
-0%
48.87 €
|
|
LUCAS GDB4097
|
|
LUCAS CAV GDB4097
|
|
LUCAS DIESEL GDB4097
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB4097
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB4097
|
|
LUCAS TVS GDB4097
|
|
OPTIMAL 12106
|
|
REMSA 253804
|
|
REMSA 53804
|
|
ROADHOUSE 253804
|
|
TRW GDB4097
|
|
WOKING 438304
|
|
CHEVROLET 12510050
|
| Chevrolet BERETTA купе (1_37) | 97 коня | бензин |
| Chevrolet BERETTA купе (1_37) | 162 коня | бензин |
| Chevrolet CAVALIER седан | 122 коня | бензин |
