комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181436 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 165,25 mm |
| височина | 54,25 mm |
| дебелина | 16 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.700 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 181436 |
| спирачна система | Kelsey Hayes |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01111/456 |
| дължина 2 | 165,3 mm |
| височина 2 | 51,2 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 24953
|
|
ICER 24954
|
|
ICER D6427470A
|
|
ICER D6427518A
|
|
DODGE 4773264
|
|
PLYMOUTH 4773264
|
|
ATE 13046080032
|
|
ATE 608003
|
|
BENDIX 573071B
|
|
BOSCH 0986424363
|
|
BREMBO P11008
|
|
DELPHI LP1166
31.14 €
-20%
24.91 €
|
|
DELPHI LP1532
51.06 €
-20%
40.85 €
|
|
FERODO FDB1098
54.71 €
-20%
43.77 €
|
|
FMSI-VERBAND D6427470A
|
|
FMSI-VERBAND D6427518A
|
|
FTE BL1410U1
|
|
GALFER 21268
|
|
GALFER B1G10212682
|
|
GALFER G1021268
|
|
GIRLING 6112363
|
|
HELLA PAGID T1916
|
|
HP (ZEBRA) HP2983
|
|
ICER 181436
56.23 €
-0%
56.23 €
|
|
ICER 181436825
|
|
JURID 573071J
|
|
LÖBRO 32719
|
|
LUCAS GDB1236
|
|
LUCAS GDB4121
|
|
LUCAS GDB4122
|
|
LUCAS CAV GDB1236
|
|
LUCAS CAV GDB4121
|
|
LUCAS CAV GDB4122
|
|
LUCAS DIESEL GDB1236
|
|
LUCAS DIESEL GDB4121
|
|
LUCAS DIESEL GDB4122
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB1236
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB4121
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB4122
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB1236
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB4121
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB4122
|
|
LUCAS TVS GDB1236
|
|
LUCAS TVS GDB4121
|
|
LUCAS TVS GDB4122
|
|
MAGNETI MARELLI BP0633
|
|
MINTEX MDB1783
|
|
MOTRIO 8671016661
|
|
OPTIMAL 9932
|
|
PAGID T1916
|
|
REMSA 244720
|
|
REMSA 44720
|
|
ROADHOUSE 244720
|
|
SACHS 111_0819
|
|
SPIDAN 32719
|
|
TEXTAR 2495318605
|
|
TEXTAR 2495301
|
|
TRISCAN 811080543
|
|
TRW GDB1236
56.75 €
-20%
45.4 €
|
|
TRW GDB4121
|
|
TRW GDB4122
|
|
WOKING 547320
|
|
CHRYSLER 05014438AA
|
|
CHRYSLER 05018595AA
|
|
CHRYSLER 4762682
|
|
CHRYSLER 4773264
|
|
CHRYSLER 4797567
|
| Chrysler VISION | 211 коня | бензин |
| Chrysler NEON (PL) | 133 коня | бензин |
| Chrysler NEON (PL) | 145 коня | бензин |
| Chrysler NEW YORKER | 211 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER III (GS) | 151 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER III (GS) | 158 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER III (GS) | 166 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER III (GS) | 116 коня | дизел |
| Chrysler NEON (PL) | 148 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER III (GS) | 133 коня | бензин |
| Chrysler 300 M (LR) | 254 коня | бензин |
| Chrysler 300 M (LR) | 203 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER III (GS) | 178 коня | бензин |
| Chrysler NEON (PL) | 116 коня | бензин |
| Chrysler NEON II | 133 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER III (GS) | 152 коня | бензин |
| Chrysler 300 M (LR) | 204 коня | бензин |
| Chrysler 300 M (LR) | 252 коня | бензин |
| Chrysler NEON II | 116 коня | бензин |
| Chrysler NEON II | 150 коня | бензин |
| Chrysler CONCORDE | 163 коня | бензин |
| Chrysler CONCORDE | 203 коня | бензин |
| Chrysler CONCORDE | 237 коня | бензин |
| Chrysler CONCORDE | 253 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER III (GS) | 151 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER III (GS) | 116 коня | дизел |
| Chrysler NEON II | 131 коня | бензин |
