комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181439 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 131 mm |
| височина | 47,3 mm |
| дебелина | 18 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.200 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 181439 |
| спирачна система | Bosch |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01111/441 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 23597
|
|
ICER 23598
|
|
ICER D11438254
|
|
AD AD577
|
|
ATE 13046038162
|
|
ATE 13046039752
|
|
ATE 603816
|
|
ATE 603975
|
|
BENDIX 573051B
|
|
BREMBO P61063
|
|
CECAUTO 618640
|
|
FIRST LINE 3391
|
|
FMSI-VERBAND D11438254
|
|
FREN-J 697381
|
|
ICER 181439
27.17 €
--0%
27.17 €
|
|
ICER 181439825
|
|
ICER 181439990
|
|
LEADER PARTS 20308611
|
|
LÖBRO 32771
|
|
LuK D00013240
|
|
MAFIX PL428
|
|
METALFREN 00561
|
|
MGA MGA561
|
|
MOTRIO 8671014266
|
|
OPTIMAL 64320
|
|
ROULUNDS RUBBER 697381
|
|
SACHS 111_0821
|
|
SPIDAN 32771
|
|
STOP 573051S
|
|
VALEO 598461
39.99 €
-20%
31.99 €
|
|
PEUGEOT 425212
|
|
PEUGEOT 425228
|
|
PEUGEOT 425302
|
|
PEUGEOT 425303
|
|
PEUGEOT 425320
|
|
PEUGEOT 425494
|
| Peugeot 306 хетчбек (7A, 7C, N3, N5) | 75 коня | бензин |
| Peugeot 306 (7B, N3, N5) | 75 коня | бензин |
| Peugeot 206+ (T3E) | 73 коня | бензин |
| Peugeot 206 хетчбек (2A/C) | 60 коня | бензин |
| Peugeot 206 хетчбек (2A/C) | 75 коня | бензин |
| Peugeot 206 хетчбек (2A/C) | 89 коня | бензин |
| Peugeot 206 хетчбек (2A/C) | 69 коня | дизел |
| Peugeot 206 хетчбек (2A/C) | 68 коня | дизел |
| Peugeot 206 SW (2E/K) | 60 коня | бензин |
| Peugeot 206 SW (2E/K) | 75 коня | бензин |
| Peugeot 206 SW (2E/K) | 68 коня | дизел |
| Peugeot 206 SW (2E/K) | 88 коня | бензин |
| Peugeot 206 хетчбек (2A/C) | 88 коня | бензин |
| Peugeot 206 седан | 75 коня | бензин |
| Peugeot 206 седан | 68 коня | дизел |
| Peugeot 206+ (T3E) | 60 коня | бензин |
| Peugeot 206+ (T3E) | 75 коня | бензин |
| Peugeot 206+ (T3E) | 68 коня | дизел |
