комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181441 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 151,2 mm |
| височина | 52,53 mm |
| дебелина | 18 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.616 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 181441 |
| спирачна система | Ate - Teves |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01111/410 |
| дължина 2 | 151,35 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 20907
|
|
ICER 23552
|
|
ICER D15388747
|
|
A.B.S. 37292
|
|
ATE 13046071262
|
|
ATE 607126
|
|
BENDIX 571974B
|
|
BOSCH 0986424554
|
|
BOSCH 0986495016
|
|
CECAUTO 614934
|
|
DELPHI LP1549
35.97 €
-20%
28.78 €
|
|
EFI EDB05791
|
|
FERODO FDB1376
33.82 €
-20%
27.06 €
|
|
FERODO FDB4735
37.04 €
-20%
29.63 €
|
|
FIRST LINE 3377
|
|
FMSI-VERBAND D15388747
|
|
FOMAR Friction 51688381Q
|
|
FREN-J 688381
|
|
FTE BL1770A1
|
|
GIRLING 6113832
|
|
GIRLING 6114432
|
|
HELLA PAGID T1216
|
|
HP (ZEBRA) HP7216
|
|
ICER 181441
37.32 €
-0%
37.32 €
|
|
LEADER PARTS 20308641
|
|
LÖBRO 32759
|
|
LUCAS GDB1383
|
|
LUCAS GDB1443
|
|
LUCAS CAV GDB1383
|
|
LUCAS CAV GDB1443
|
|
LUCAS DIESEL GDB1383
|
|
LUCAS DIESEL GDB1443
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB1383
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB1443
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB1383
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB1443
|
|
LUCAS TVS GDB1383
|
|
LUCAS TVS GDB1443
|
|
MAGNETI MARELLI BP1103
|
|
MGA MGA490
|
|
MINTEX MDB2076
|
|
MOTRIO 8671016727
|
|
NECTO FD6846A
|
|
OPTIMAL 10386
|
|
PAGID T1216
|
|
QH Benelux BP1223
|
|
QUINTON HAZELL BP1223
|
|
REMSA 17210
|
|
REMSA 217210
|
|
ROADHOUSE 217210
|
|
ROULUNDS RUBBER 688381
|
|
SACHS 111_0823
|
|
SIMER 3524
|
|
SPIDAN 32759
|
|
TEXTAR 2355218005T403
|
|
TEXTAR 2355218005T4047
|
|
TEXTAR 2355202
70.64 €
-20%
56.51 €
|
|
TRISCAN 811015057
|
|
TRW GDB1383
51.54 €
-20%
41.23 €
|
|
TRW GDB1443
41.34 €
-20%
33.07 €
|
|
WOKING 072310
|
|
FIAT 71738152
|
|
FIAT 77362177
|
|
FIAT 77362178
|
|
FIAT 77362180
|
|
FIAT 9948131
|
|
FIAT 9949125
|
| Fiat PALIO (178BX) | 73 коня | бензин |
| Fiat PALIO (178BX) | 100 коня | бензин |
| Fiat PALIO Weekend (178DX) | 73 коня | бензин |
| Fiat PALIO Weekend (178DX) | 100 коня | бензин |
| Fiat PALIO Weekend (178DX) | 70 коня | дизел |
| Fiat STRADA пикап (178E) | 73 коня | бензин |
| Fiat STRADA пикап (178E) | 69 коня | дизел |
| Fiat PUNTO (188) | 130 коня | бензин |
| Fiat PALIO Weekend (178DX) | 103 коня | бензин |
| Fiat STRADA пикап (178E) | 63 коня | дизел |
| Fiat STRADA пикап (178E) | 80 коня | дизел |
| Fiat STRADA пикап (178E) | 60 коня | бензин |
| Fiat STRADA пикап (178E) | 85 коня | дизел |
| Fiat PALIO (178BX) | 60 коня | бензин |
| Fiat PALIO Weekend (178DX) | 80 коня | дизел |
| Fiat STRADA пикап (278_, 578_) | 95 коня | дизел |
