комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181446 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 155,15 mm |
| височина | 59,27 mm |
| дебелина | 19,3 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.826 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 181446 |
| спирачна система | Ate - Teves |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01111/442 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| дължина 2 | 156,3 mm |
| височина 2 | 63,77 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 23140
|
|
ICER 23769
|
|
ICER 24095
|
|
ATE 13046071392
|
|
ATE 607139
|
|
BORG & BECK BBP2160
|
|
BREMBO P23114
|
|
CECAUTO 618011
|
|
DELPHI LP1120
|
|
DELPHI LP1404
41.87 €
-20%
33.5 €
|
|
FREN-J 688681
|
|
FTE BL1908A2
|
|
GIRLING 6114442
|
|
HELLA PAGID T1482
|
|
HP (ZEBRA) HP7215
|
|
HP (ZEBRA) HP7364
|
|
ICER 181446
44.3 €
-0%
44.3 €
|
|
LÖBRO 32763
|
|
LUCAS GDB1444
|
|
LUCAS CAV GDB1444
|
|
LUCAS DIESEL GDB1444
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB1444
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB1444
|
|
LUCAS TVS GDB1444
|
|
MAGNETI MARELLI BP1021
|
|
MINTEX MDB2132
|
|
OPTIMAL 12111
|
|
PAGID T1482
|
|
REMSA 266011
|
|
REMSA 266022
|
|
REMSA 66011
|
|
REMSA 66022
|
|
ROADHOUSE 266011
|
|
ROADHOUSE 266022
|
|
ROULUNDS RUBBER 688681
|
|
SACHS 111_0824
|
|
SIMER 7141
|
|
SIMER 7142
|
|
SPIDAN 32763
|
|
TEXTAR 2314119305T4047
|
|
TEXTAR 2314101
51.68 €
-20%
41.34 €
|
|
TRW GDB1444
55.22 €
-20%
44.18 €
|
|
ZIMMERMANN 231401901
|
|
ALFA ROMEO 77362225
|
|
ALFA ROMEO 9948335
|
|
ALFA ROMEO 9948887
|
|
LANCIA 9948337
|
|
LANCIA 9951226
|
| Alfa Romeo 156 (932) | 120 коня | бензин |
| Alfa Romeo 156 (932) | 144 коня | бензин |
| Lancia LYBRA (839AX) | 103 коня | бензин |
| Lancia LYBRA SW (839BX) | 103 коня | бензин |
| Alfa Romeo 156 Sportwagon (932) | 120 коня | бензин |
| Alfa Romeo 156 Sportwagon (932) | 144 коня | бензин |
| Alfa Romeo 147 (937) | 105 коня | бензин |
| Alfa Romeo 156 (932) | 110 коня | дизел |
| Alfa Romeo 156 Sportwagon (932) | 110 коня | дизел |
| Alfa Romeo 156 (932) | 175 коня | дизел |
| Alfa Romeo 156 Sportwagon (932) | 175 коня | дизел |
| Alfa Romeo 156 (932) | 112 коня | бензин |
| Alfa Romeo 156 Sportwagon (932) | 112 коня | бензин |
