комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181450 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 122,6 mm |
| височина | 53,2 mm |
| дебелина | 19,3 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.163 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 181450 |
| спирачна система | Lucas - Girling |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01111/504 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 23406
|
|
ICER 23407
|
|
ICER 23808
|
|
ICER D12198340
|
|
A.B.S. 37307
41.22 €
-20%
32.98 €
|
|
ATE 13046028712
|
|
ATE 602871
|
|
BOSCH 0986424634
|
|
BREMBO P61074
|
|
FIRST LINE 3356
|
|
FMSI-VERBAND D12198340
|
|
FREN-J 693581
|
|
HP (ZEBRA) HP7473
|
|
ICER 181450
52.49 €
-0%
52.49 €
|
|
ICER 181450071
|
|
ICER 181450400
|
|
LEADER PARTS 20308751
|
|
LÖBRO 32843
|
|
MAFIX PL421
|
|
MGA MGA563
|
|
MOTRIO 8671016658
|
|
OPTIMAL 88100
|
|
ROULUNDS RUBBER 693581
|
|
SACHS 111_0826
|
|
SPIDAN 32843
|
|
VALEO 598500
41.16 €
-20%
32.93 €
|
|
VALEO 601429
|
|
CITROEN 425236
|
|
CITROEN 425258
|
|
CITROEN 425345
|
|
CITROEN 425369
|
|
CITROEN 425384
|
| Citroen C3 I (FC_) | 70 коня | дизел |
| Citroen C3 I (FC_) | 60 коня | бензин |
| Citroen C3 I (FC_) | 68 коня | дизел |
| Citroen C3 I (FC_) | 73 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Citroen C2 (JM_) | 60 коня | бензин |
| Citroen C2 (JM_) | 73 коня | бензин |
| Citroen C2 (JM_) | 68 коня | дизел |
| Citroen C3 I (FC_) | 88 коня | бензин |
| Citroen C2 (JM_) | 90 коня | бензин |
| Citroen C3 I (FC_) | 73 коня | бензин |
| Citroen C3 II | 60 коня | бензин |
| Citroen C3 II | 73 коня | бензин |
