комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181671 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 125,5 mm |
| височина | 59,35 mm |
| дебелина | 17 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.745 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 181671 |
| спирачна система | Sumitomo |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01111/1117 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 23759
|
|
A.B.S. 37421
|
|
ATE 13046058942
|
|
ATE 605894
|
|
BENDIX 572554B
|
|
BOSCH 0986494212
|
|
BREMBO P83070
|
|
DELPHI LP1784
30.6 €
-20%
24.48 €
|
|
FERODO FDB1868
49.93 €
-20%
39.94 €
|
|
FIRST LINE 3468
|
|
FREN-J 872181
|
|
GIRLING 6134149
|
|
HELLA PAGID T1319
|
|
HP (ZEBRA) HP7749
|
|
ICER 181671
51.72 €
-0%
51.72 €
|
|
ICER 181671600
|
|
JURID 572554J
|
|
LUCAS GDB3414
|
|
LUCAS CAV GDB3414
|
|
LUCAS DIESEL GDB3414
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB3414
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB3414
|
|
LUCAS TVS GDB3414
|
|
MGA MGA792
|
|
MINTEX MDB2558
|
|
NECTO FD7230A
|
|
NK 224571
|
|
OPTIMAL 12238
|
|
PAGID T1319
|
|
REMSA 114300
|
|
REMSA 2114300
|
|
ROADHOUSE 2114300
|
|
ROULUNDS RUBBER 872181
|
|
sbs 1501224571
|
|
TEXTAR 2375917004T4242
|
|
TEXTAR 2375901
|
|
TRISCAN 811013073
|
|
TRW GDB3414
55.73 €
-20%
44.58 €
|
|
VALEO 598710
|
|
TOYOTA 0446528490
|
| Toyota PREVIA (MCR3_, ACR3_, CLR3_) | 156 коня | бензин |
| Toyota PREVIA (MCR3_, ACR3_, CLR3_) | 116 коня | дизел |
