комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181673 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 136,7 mm |
| височина | 57,34 mm |
| дебелина | 19 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.630 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 181673 |
| спирачна система | Bosch |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01111/1091 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 23708
|
|
ICER 23710
|
|
ICER 23981
|
|
A.B.S. 37418
|
|
ATE 603811
|
|
BARUM BA2289
|
|
BENDIX 573171B
|
|
FIRST LINE 3537
|
|
ICER 181673
35.99 €
-0%
35.99 €
|
|
ICER 181673400
|
|
JURID 573171J
48.27 €
-20%
38.61 €
|
|
MGA MGA751
|
|
OPTIMAL 12211
|
|
VALEO 598698
51.62 €
-20%
41.3 €
|
|
FIAT 68190118AA
|
|
FIAT 71770965
|
|
FIAT 77362743
|
|
FIAT 77364281
|
|
FIAT 77364897
|
|
LANCIA 77362743
|
| Lancia MUSA (350) | 116 коня | дизел |
| Fiat IDEA (350_) | 101 коня | дизел |
| Lancia MUSA (350) | 101 коня | дизел |
| Lancia MUSA (350) | 90 коня | дизел |
| Lancia MUSA (350) | 120 коня | дизел |
| Lancia MUSA (350) | 95 коня | дизел |
