комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181675 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 164,8 mm |
| височина | 61,8 mm |
| дебелина | 20,9 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 2.205 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 181675 |
| спирачна система | Bosch |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01111/1416 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 24007
|
|
MERCEDES-BENZ 0004216110
|
|
MERCEDES-BENZ 0014210910
|
|
MERCEDES-BENZ 0034207820
|
|
MERCEDES-BENZ 0034207910
|
|
MERCEDES-BENZ 0064204320
|
|
A.B.S. 37449
66.44 €
-20%
53.15 €
|
|
ATE 603819
|
|
BARUM BA2263
|
|
BREMBO P50050
|
|
FIRST LINE 3588
|
|
FREN-J 973581
|
|
ICER 181675
64.66 €
-0%
64.66 €
|
|
ICER 181675204
|
|
OPTIMAL 12341
|
|
ROULUNDS RUBBER 973581
|
|
VALEO 598764
89.02 €
-20%
71.22 €
|
| Mercedes VITO / MIXTO кутия (W639) | 224 коня | дизел |
| Mercedes VIANO (W639) | 190 коня | бензин |
| Mercedes VIANO (W639) | 218 коня | бензин |
| Mercedes VIANO (W639) | 150 коня | дизел |
| Mercedes VIANO (W639) | 109 коня | дизел |
| Mercedes VITO / MIXTO кутия (W639) | 150 коня | дизел |
| Mercedes VITO / MIXTO кутия (W639) | 109 коня | дизел |
| Mercedes VITO / MIXTO кутия (W639) | 190 коня | бензин |
| Mercedes VITO / MIXTO кутия (W639) | 218 коня | бензин |
| Mercedes VITO автобус (W639) | 190 коня | бензин |
| Mercedes VITO автобус (W639) | 109 коня | дизел |
| Mercedes VITO автобус (W639) | 150 коня | дизел |
| Mercedes VITO автобус (W639) | 218 коня | бензин |
| Mercedes VITO / MIXTO кутия (W639) | 88 коня | дизел |
| Mercedes VITO автобус (W639) | 88 коня | дизел |
| Mercedes VITO автобус (W639) | 231 коня | бензин |
| Mercedes VIANO (W639) | 231 коня | бензин |
| Mercedes VIANO (W639) | 109 коня | дизел |
| Mercedes VIANO (W639) | 150 коня | дизел |
| Mercedes VIANO (W639) | 204 коня | дизел |
| Mercedes VITO автобус (W639) | 95 коня | дизел |
| Mercedes VITO автобус (W639) | 95 коня | дизел |
| Mercedes VITO / MIXTO кутия (W639) | 116 коня | дизел |
| Mercedes VITO / MIXTO кутия (W639) | 204 коня | дизел |
| Mercedes VITO / MIXTO кутия (W639) | 109 коня | дизел |
| Mercedes VITO / MIXTO кутия (W639) | 150 коня | дизел |
| Mercedes VITO / MIXTO кутия (W639) | 258 коня | бензин |
| Mercedes VITO автобус (W639) | 258 коня | бензин |
| Mercedes VITO автобус (W639) | 109 коня | дизел |
| Mercedes VITO автобус (W639) | 116 коня | дизел |
| Mercedes VITO автобус (W639) | 150 коня | дизел |
| Mercedes VITO автобус (W639) | 204 коня | дизел |
| Mercedes VIANO (W639) | 116 коня | дизел |
| Mercedes VITO / MIXTO кутия (W639) | 95 коня | дизел |
| Mercedes VIANO (W639) | 258 коня | бензин |
| Mercedes VITO / MIXTO кутия (W639) | 231 коня | бензин |
| Mercedes VITO / MIXTO кутия (W639) | 82 коня |
