комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181677 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 131,6 mm |
| височина | 69,96 mm |
| дебелина | 20,1 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.865 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 181677 |
| спирачна система | Trw |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01111/1008 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 23881
|
|
ICER D13578466
|
|
MERCEDES-BENZ 1694200120
|
|
MERCEDES-BENZ 1694200820
|
|
MERCEDES-BENZ 1694201220
|
|
ATE 602708
|
|
BARUM BA2310
|
|
FMSI-VERBAND D13578466
|
|
ICER 181677
70.21 €
-0%
70.21 €
|
|
ICER 181677066
|
|
ICER 181677400
|
|
MGA MGA729
|
|
OPTIMAL 12245
|
|
ZIMMERMANN 238812003
|
| Mercedes A-CLASS (W169) | 68 коня | |
| Mercedes A-CLASS (W169) | 136 коня | дизел |
| Mercedes A-CLASS (W169) | 136 коня | бензин |
| Mercedes A-CLASS (W169) | 140 коня | дизел |
| Mercedes B-CLASS (W245) | 109 коня | дизел |
| Mercedes B-CLASS (W245) | 140 коня | дизел |
| Mercedes B-CLASS (W245) | 136 коня | бензин |
| Mercedes B-CLASS (W245) | 193 коня | бензин |
| Mercedes A-CLASS (W169) | 193 коня | бензин |
| Mercedes B-CLASS (W245) | 116 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Mercedes B-CLASS (W245) | 116 коня | Бензин/Метан (CNG) |
