комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181677-700 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 131,6 mm |
| височина | 69,96 mm |
| дебелина | 20,1 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.858 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 181677-700 |
| спирачна система | Trw |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01111/1008 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 23881
|
|
ICER D13578466
|
|
MERCEDES-BENZ 1694200120
|
|
MERCEDES-BENZ 1694200820
|
|
MERCEDES-BENZ 1694201220
|
|
A.B.S. 37457
|
|
ATE 13046027082
|
|
ATE 602708
|
|
BENDIX 573230B
|
|
BOSCH 0986494085
|
|
BREMBO P50054
|
|
BREMBO P50057
|
|
DELPHI LP1938
54.75 €
-20%
43.8 €
|
|
FERODO FDB1750
47.78 €
-20%
38.22 €
|
|
FIRST LINE 3789
|
|
FMSI-VERBAND D13578466
|
|
FTE BL1986A4
|
|
FTE BL1986B4
|
|
GIRLING 6116281
|
|
HELLA PAGID T1348
|
|
HP (ZEBRA) HP7689
|
|
HP (ZEBRA) W20399
|
|
ICER 181677700
|
|
JURID 573230J
70.9 €
-20%
56.72 €
|
|
LUCAS GDB1628
|
|
LUCAS CAV GDB1628
|
|
LUCAS DIESEL GDB1628
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB1628
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB1628
|
|
LUCAS TVS GDB1628
|
|
MAFIX PL275
|
|
MINTEX MDB2671
|
|
NECTO FD7162A
|
|
OPTIMAL 12246
|
|
PAGID T1348
|
|
PEX 7838
|
|
REMSA 113000
|
|
REMSA 2113000
|
|
ROADHOUSE 2113000
|
|
SIMER 932
|
|
TEXTAR 2388120114t4241
|
|
TEXTAR 2388120114T4285
|
|
TEXTAR 2388120414T4241
|
|
TEXTAR 2388101
56.75 €
-20%
45.4 €
|
|
TRISCAN 811023053
|
|
TRW GDB1628
52.61 €
-20%
42.09 €
|
|
VALEO 598795
64.87 €
-20%
51.9 €
|
|
ZIMMERMANN 238812003
|
| Mercedes A-CLASS (W169) | 68 коня | |
| Mercedes A-CLASS (W169) | 136 коня | дизел |
| Mercedes A-CLASS (W169) | 136 коня | бензин |
| Mercedes A-CLASS (W169) | 140 коня | дизел |
| Mercedes B-CLASS (W245) | 109 коня | дизел |
| Mercedes B-CLASS (W245) | 140 коня | дизел |
| Mercedes B-CLASS (W245) | 136 коня | бензин |
| Mercedes B-CLASS (W245) | 193 коня | бензин |
| Mercedes A-CLASS (W169) | 193 коня | бензин |
| Mercedes B-CLASS (W245) | 116 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Mercedes B-CLASS (W245) | 116 коня | Бензин/Метан (CNG) |
