комплект спирачно феродо, дискови спирачки VALEO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | VALEO |
| Парт номер | 598795 |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | LUCAS |
| външна ширина | 131,6 mm |
| височина 1 | 70 mm |
| дебелина | 20,1 mm |
| WVAномер | 23881 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| дължина на кабела | 95 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MERCEDES-BENZ 1694200120
|
|
MERCEDES-BENZ 1694200820
|
|
MERCEDES-BENZ 1694201220
|
|
A.B.S. 37457
|
|
A.B.S. 37457OE
|
|
ATE 13046027082
|
|
BENDIX 573230B
|
|
BOSCH 0986494085
|
|
BOSCH 0986494085
|
|
BOSCH 986494085
|
|
BREMBO P50057
|
|
DELPHI LP1938
54.75 €
-20%
43.8 €
|
|
DEX 6630
|
|
FERODO FDB1750
47.78 €
-20%
38.22 €
|
|
FERODO FSL1750
56.98 €
-20%
45.58 €
|
|
FTE BL1986A4
|
|
ICER 181677
70.21 €
-0%
70.21 €
|
|
ICER 181677700
|
|
JURID 573230J
70.9 €
-20%
56.72 €
|
|
LPR 05P1243
35.35 €
-20%
28.28 €
|
|
LPR 5P1243
|
|
LUCAS ELECTRICAL 6116281
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB1628
|
|
METELLI 2206470
|
|
MGA 729
|
|
MINTEX MDB2671
|
|
NK 1501223355
|
|
PAGID T1348
|
|
QUINTON HAZELL BP1482
|
|
REMSA 113000
|
|
ROADHOUSE 2113000
|
|
sbs 1501223355
|
|
TEXTAR 23881
|
|
TEXTAR 2388101
56.75 €
-20%
45.4 €
|
|
TEXTAR 2388120115
|
|
TEXTAR 8466D1357
|
|
TRUSTING 6630
|
|
TRW GDB1628
52.61 €
-20%
42.09 €
|
| Mercedes A-CLASS (W169) | 140 коня | дизел |
| Mercedes B-CLASS (W245) | 109 коня | дизел |
| Mercedes B-CLASS (W245) | 140 коня | дизел |
| Mercedes B-CLASS (W245) | 136 коня | бензин |
| Mercedes B-CLASS (W245) | 193 коня | бензин |
| Mercedes A-CLASS (W169) | 193 коня | бензин |
| Mercedes B-CLASS (W245) | 116 коня | Бензин/Метан (CNG) |
