комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181678-700 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 116,5 mm |
| височина | 63,8 mm |
| дебелина | 19 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.485 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 181678-700 |
| спирачна система | Trw |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01111/1146 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 24077
|
|
MERCEDES-BENZ 1694200220
|
|
MERCEDES-BENZ 1694200320
|
|
MERCEDES-BENZ 1694200720
|
|
MERCEDES-BENZ 1694200920
|
|
MERCEDES-BENZ 1694201320
|
|
MERCEDES-BENZ 1694201820
|
|
A.B.S. 37456
48.83 €
-20%
39.06 €
|
|
ATE 13046028852
|
|
ATE 602885
|
|
BENDIX 573226B
|
|
BOSCH 0986494087
|
|
BOSCH 0986494555
|
|
BOSCH 0986494570
|
|
BREMBO P50056
|
|
DELPHI LP1948
40.26 €
-20%
32.21 €
|
|
FERODO FDB1593
49.39 €
-20%
39.51 €
|
|
FERODO FDB1749
42.95 €
-20%
34.36 €
|
|
FTE BL1984B4
|
|
FTE BL1985A4
|
|
GIRLING 6116291
|
|
GIRLING 6116301
|
|
HELLA PAGID T1452
|
|
HELLA PAGID T1453
|
|
HP (ZEBRA) HP7701
|
|
HP (ZEBRA) W20397
|
|
HP (ZEBRA) W20398
|
|
ICER 181678700
|
|
JURID 573226J
64.98 €
-20%
51.98 €
|
|
LUCAS GDB1629
|
|
LUCAS GDB1630
|
|
LUCAS CAV GDB1629
|
|
LUCAS CAV GDB1630
|
|
LUCAS DIESEL GDB1629
|
|
LUCAS DIESEL GDB1630
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB1629
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB1630
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB1629
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB1630
|
|
LUCAS TVS GDB1629
|
|
LUCAS TVS GDB1630
|
|
MGA MGA749
|
|
MINTEX MDB2685
|
|
NECTO FD7051A
|
|
NECTO FD7161A
|
|
OPTIMAL 12385
|
|
PAGID T1452
|
|
PAGID T1453
|
|
REMSA 114400
|
|
REMSA 2114400
|
|
ROADHOUSE 2114400
|
|
SIMER 933
|
|
TEXTAR 2407719014
|
|
TEXTAR 2407719024
|
|
TEXTAR 2407701
48.6 €
-20%
38.88 €
|
|
TEXTAR 2407702
46.71 €
-20%
37.37 €
|
|
TRW GDB1629
51 €
-20%
40.8 €
|
|
TRW GDB1630
49.39 €
-20%
39.51 €
|
|
VALEO 598704
|
| Mercedes A-CLASS (W169) | 68 коня | |
| Mercedes A-CLASS (W169) | 116 коня | бензин |
| Mercedes A-CLASS (W169) | 95 коня | бензин |
| Mercedes A-CLASS (W169) | 136 коня | бензин |
| Mercedes A-CLASS (W169) | 82 коня | дизел |
| Mercedes A-CLASS (W169) | 109 коня | дизел |
| Mercedes B-CLASS (W245) | 116 коня | бензин |
| Mercedes B-CLASS (W245) | 95 коня | бензин |
| Mercedes B-CLASS (W245) | 116 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Mercedes A-CLASS (W169) | 95 коня | бензин |
| Mercedes A-CLASS (W169) | 116 коня | бензин |
| Mercedes B-CLASS (W245) | 95 коня | бензин |
| Mercedes B-CLASS (W245) | 116 коня | бензин |
