комплект спирачно феродо, дискови спирачки TEXTAR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 2407702 |
| ширина | 116,4 mm |
| височина | 63,7 mm |
| дебелина | 19 mm |
| контактен датчик за износване | за подготвен за контактен датчик за износване |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с болтове на спирачния апарат |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| WVAномер | 24077 |
| спирачна система | Lucas |
| технически информационен номер | 24077 190 2 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 24077
|
|
TEXTAR 2407719024
|
|
MERCEDES-BENZ 1694200320
|
|
MERCEDES-BENZ 1694200720
|
|
MERCEDES-BENZ 1694200920
|
|
MERCEDES-BENZ 1694201320
|
|
MERCEDES-BENZ 1694202020
|
|
MERCEDES-BENZ A1694200320
|
|
MERCEDES-BENZ A1694200720
|
|
MERCEDES-BENZ A1694200920
|
|
MERCEDES-BENZ A1694201320
|
|
MERCEDES-BENZ A1694202020
|
|
A.B.S. 37456
48.83 €
-20%
39.06 €
|
|
APEC braking PAD1439
|
|
ATE 13046027112
|
|
ATE 13047027112
|
|
ATE 602711
|
|
ATE LD2711
|
|
ATE LD2885
|
|
AUGROS 55416051
|
|
AUGROS 55416069
|
|
BARUM BA2266
|
|
BENDIX 573226B
|
|
BOSCH 0986494087
|
|
BOSCH 0986494290
|
|
BREMBO P50054
|
|
BREMBO P50056
|
|
COMLINE ADB01592
|
|
COMLINE CBP01592
54.99 €
-20%
43.99 €
|
|
DELPHI LP1948
40.26 €
-20%
32.21 €
|
|
E.T.F. 121189
|
|
FEBI BILSTEIN 16536
39.73 €
-20%
31.78 €
|
|
FERODO FDB1749
42.95 €
-20%
34.36 €
|
|
FERODO FSL1749
63.27 €
-20%
50.62 €
|
|
FTE 6116301
|
|
FTE BL1984A4
|
|
FTE BL1985A4
|
|
GALFER B1G10208552
|
|
GIRLING 6116291
|
|
GIRLING 6116301
|
|
HELLA PAGID 355011371
|
|
HELLA PAGID 355011381
|
|
HELLA PAGID 8DB355011371
|
|
HELLA PAGID 8DB355011381
|
|
ICER 181678
59.21 €
-0%
59.21 €
|
|
JURID 573226J
64.98 €
-20%
51.98 €
|
|
JURID 573226JC
88.71 €
-20%
70.97 €
|
|
JURID 573230J
70.9 €
-20%
56.72 €
|
|
JURID 573265J
|
|
JURID 573265JC
74.47 €
-20%
59.58 €
|
|
KAWE 81734
|
|
KAWE 81747
|
|
LPR 05P1242
27.01 €
-20%
21.61 €
|
|
MAGNETI MARELLI 363700201452
|
|
MAGNETI MARELLI 363700201453
|
|
MAGNETI MARELLI 363702161432
|
|
MAGNETI MARELLI T1452MM
|
|
MAGNETI MARELLI T1453MM
|
|
METZGER 114400
|
|
MEYLE 0252407719
|
|
MGA 749
|
|
MINTEX MDB2685
|
|
NK 223356
|
|
OPTIMAL 12385
|
|
PAGID T1452
|
|
PAGID T1453
|
|
PEX 7753
|
|
QUINTON HAZELL 7690
|
|
QUINTON HAZELL 7701
|
|
QUINTON HAZELL BP1474
|
|
REMSA 114400
|
|
RHIAG 67226
|
|
RHIAG 67227
|
|
ROADHOUSE 114400
|
|
ROADHOUSE 2114400
|
|
sbs 1501223356
|
|
ST-TEMPLIN 10142120747
|
|
SWAG 10916536
|
|
TEXTAR TX0724
|
|
TRISCAN 811023052
|
|
TRUSTING 6620
|
|
TRW GDB1630
49.39 €
-20%
39.51 €
|
|
VALEO 598704
|
|
WAGNER WBP24077A
51.06 €
-0%
51.06 €
|
|
WAGNER WBP24077B
51.74 €
-0%
51.74 €
|
| Mercedes A-CLASS (W169) | 116 коня | бензин |
| Mercedes A-CLASS (W169) | 136 коня | бензин |
| Mercedes A-CLASS (W169) | 82 коня | дизел |
| Mercedes A-CLASS (W169) | 109 коня | дизел |
| Mercedes B-CLASS (W245) | 116 коня | бензин |
| Mercedes B-CLASS (W245) | 95 коня | бензин |
| Mercedes A-CLASS (W169) | 116 коня | бензин |
| Mercedes B-CLASS (W245) | 95 коня | бензин |
| Mercedes B-CLASS (W245) | 116 коня | бензин |
