комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181682 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 115,55 mm |
| височина | 51,75 mm |
| дебелина | 16,9 mm |
| качество | 944 |
| тегло | 1.165 kg |
| конструкция на ос | Rear |
| технически информационен номер | 181682 |
| спирачна система | Bosch |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01110/1244 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 23557
|
|
BREMBO P68028
|
|
FIRST LINE 3525
|
|
ICER 181682
57.65 €
-0%
57.65 €
|
|
MAFIX PL612
|
|
MOTRIO 8671016712
|
|
OPTIMAL 12249
|
|
RENAULT 7701207187
|
| Renault KANGOO Express (FC0/1_) | 82 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Renault KANGOO (KC0/1_) | 95 коня | бензин |
| Renault KANGOO (KC0/1_) | 95 коня | бензин |
| Renault KANGOO (KC0/1_) | 80 коня | дизел |
| Renault KANGOO Express (FC0/1_) | 95 коня | бензин |
| Renault KANGOO Express (FC0/1_) | 80 коня | дизел |
| Renault KANGOO Express (FC0/1_) | 95 коня | бензин |
| Renault KANGOO (KC0/1_) | 84 коня | дизел |
| Renault KANGOO Express (FC0/1_) | 82 коня | дизел |
| Nissan KUBISTAR (X76) | 95 коня | бензин |
| Nissan KUBISTAR (X76) | 82 коня | дизел |
| Renault KANGOO Express (FC0/1_) | 84 коня | дизел |
| Renault KANGOO Express (FC0/1_) | 84 коня | дизел |
| Renault KANGOO Express (FC0/1_) | 84 коня | дизел |
| Nissan KUBISTAR (X76) | 85 коня | дизел |
| Nissan KUBISTAR кутия (X80) | 95 коня | бензин |
| Nissan KUBISTAR кутия (X80) | 82 коня | дизел |
