комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181683 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 154,5 mm |
| височина | 63,4 mm |
| дебелина | 20,3 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.916 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 181683 |
| спирачна система | Ate - Teves |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01111/1315 |
| дължина 2 | 155 mm |
| височина 2 | 63,37 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 23793
|
|
ICER 23794
|
|
ICER D10617967
|
|
A.B.S. 37409
62.08 €
-20%
49.67 €
|
|
APEC braking 1341
|
|
ATE 13046071762
|
|
ATE 607176
|
|
BARUM BA2252
|
|
BENDIX 573151B
|
|
BOSCH 0986424822
|
|
BOSCH 0986494118
|
|
BREMBO P06036
|
|
BREMBO P06057
|
|
DELPHI LP1956
53.17 €
-20%
42.54 €
|
|
FERODO FDB1773
56.24 €
-20%
44.99 €
|
|
FIRST LINE 3584
|
|
FMSI-VERBAND D10617967
|
|
FREN-J 860381
|
|
FTE BL1874A2
|
|
GIRLING 6115592
|
|
HELLA PAGID 8DB355015031
|
|
HELLA PAGID T1926
|
|
HP (ZEBRA) HP7582
|
|
ICER 181683
52.73 €
-0%
52.73 €
|
|
JURID 573151J
51.93 €
-20%
41.54 €
|
|
LUCAS GDB1559
|
|
LUCAS CAV GDB1559
|
|
LUCAS DIESEL GDB1559
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB1559
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB1559
|
|
LUCAS TVS GDB1559
|
|
MAFIX PL552
|
|
MGA MGA737
|
|
MINTEX MDB3067
|
|
NECTO FD7180A
|
|
NK 221527
|
|
OPTIMAL 12383
|
|
PAGID 8DB355015031
|
|
PAGID T1926
|
|
REMSA 105200
|
|
REMSA 2105200
|
|
ROADHOUSE 2105200
|
|
ROULUNDS RUBBER 860381
|
|
sbs 1501221527
|
|
TEXTAR 2379320305T4190
|
|
TEXTAR 2379301
69.02 €
-20%
55.22 €
|
|
TEXTAR 2379381
96.63 €
-20%
77.31 €
|
|
TRISCAN 811011050
|
|
TRW GDB1559
67.49 €
-20%
53.99 €
|
|
VALEO 598640
53.52 €
-20%
42.82 €
|
|
BMW 34116763617
|
|
BMW 34116763618
|
| BMW 5 (E60) | 170 коня | бензин |
| BMW 5 (E60) | 192 коня | бензин |
| BMW 5 Touring (E61) | 192 коня | бензин |
| BMW 5 (E60) | 177 коня | дизел |
| BMW 5 Touring (E61) | 177 коня | дизел |
| BMW 5 (E60) | 177 коня | бензин |
| BMW 5 Touring (E61) | 177 коня | бензин |
| BMW 5 (E60) | 218 коня | бензин |
| BMW 5 (E60) | 163 коня | дизел |
| BMW 5 (E60) | 231 коня | дизел |
| BMW 5 Touring (E61) | 231 коня | дизел |
| BMW 5 (E60) | 231 коня | дизел |
| BMW 5 Touring (E61) | 231 коня | дизел |
| BMW 5 Touring (E61) | 163 коня | дизел |
| BMW 5 Touring (E61) | 163 коня | дизел |
| BMW 5 (E60) | 163 коня | дизел |
| BMW 5 (E60) | 150 коня | дизел |
| BMW 5 Touring (E61) | 150 коня | дизел |
| BMW 5 (E60) | 218 коня | бензин |
| BMW 5 (E60) | 190 коня | бензин |
| BMW 5 (E60) | 197 коня | дизел |
| BMW 5 (E60) | 235 коня | дизел |
| BMW 5 (E60) | 272 коня | бензин |
| BMW 5 Touring (E61) | 197 коня | дизел |
| BMW 5 Touring (E61) | 190 коня | бензин |
| BMW 5 (E60) | 197 коня | дизел |
| BMW 5 Touring (E61) | 197 коня | дизел |
| BMW 5 (E60) | 177 коня | дизел |
| BMW 5 Touring (E61) | 177 коня | дизел |
| BMW 5 (E60) | 170 коня | бензин |
| BMW 5 Touring (E61) | 170 коня | бензин |
| BMW 5 (E60) | 197 коня | дизел |
| BMW 5 Touring (E61) | 197 коня | дизел |
