комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181685 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 121,9 mm |
| височина | 58,1 mm |
| дебелина | 17,3 mm |
| качество | 944 |
| тегло | 1.138 kg |
| конструкция на ос | Rear |
| технически информационен номер | 181685 |
| спирачна система | Ate - Teves |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01110/870 |
| дължина 2 | 123,25 mm |
| височина 2 | 59,5 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 21282
|
|
ICER 23401
|
|
ICER 23447
|
|
A.B.S. 37348
62.78 €
-20%
50.23 €
|
|
ATE 13046071682
|
|
ATE 607168
|
|
BENDIX 573080B
|
|
BENDIX 573228B
|
|
BORG & BECK BBP2183
|
|
BOSCH 0986424653
|
|
BOSCH 0986494286
|
|
BREMBO P06029
|
|
DELPHI LP1834
39.73 €
-20%
31.78 €
|
|
FERODO FDB1673
56.75 €
-20%
45.4 €
|
|
FREN-J 861381
|
|
FREN-J 894981
|
|
FTE BL1798A2
|
|
GIRLING 6114992
|
|
HELLA PAGID T1237
|
|
HP (ZEBRA) HP7456
|
|
ICER 181685
39.99 €
-0%
39.99 €
|
|
JURID 573228J
51.04 €
-20%
40.83 €
|
|
LUCAS GDB1499
|
|
LUCAS CAV GDB1499
|
|
LUCAS DIESEL GDB1499
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB1499
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB1499
|
|
LUCAS TVS GDB1499
|
|
MGA MGA587
|
|
MINTEX MDB2569
|
|
NECTO FD7130A
|
|
NK 221538
|
|
OPTIMAL 12252
|
|
PAGID T1237
|
|
QH Benelux BP1721
|
|
QUINTON HAZELL BP1721
|
|
REMSA 238140
|
|
REMSA 38140
|
|
ROADHOUSE 238140
|
|
ROULUNDS RUBBER 861381
|
|
ROULUNDS RUBBER 894981
|
|
sbs 1501221538
|
|
TEXTAR 2344717305T4166
|
|
TEXTAR 2344702
56.88 €
-20%
45.5 €
|
|
TRISCAN 811011017
|
|
TRW GDB1499
75.16 €
-20%
60.13 €
|
|
VALEO 598411
57.22 €
-20%
45.77 €
|
|
ZIMMERMANN 234471701
|
|
BMW 34216753850
|
|
BMW 34216758870
|
|
BMW 34216761285
|
| BMW X5 (E70) | 245 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 306 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 306 коня | бензин |
| BMW X6 (E71, E72) | 245 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 306 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 211 коня | дизел |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 211 коня | дизел |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 272 коня | бензин |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 218 коня | дизел |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 231 коня | бензин |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 231 коня | дизел |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 258 коня | бензин |
| BMW X5 (E70) | 272 коня | бензин |
| BMW X5 (E70) | 235 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 235 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 272 коня | бензин |
| BMW X5 (E70) | 235 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 286 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 235 коня | дизел |
