комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181692 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 63,3 mm |
| височина | 77,4 mm |
| дебелина | 18,5 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.876 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 181692 |
| спирачна система | Lucas - Girling |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01111/206 |
| дължина 2 | 76,1 mm |
| височина 2 | 85,6 mm |
| дебелина 2 | 17 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 21452
|
|
ICER 21454
|
|
A.B.S. 37757
|
|
ATE 13046027052
|
|
ATE 602705
|
|
BORG & BECK BBP1996
|
|
FIRST LINE 3639
|
|
FREN-J 891781
|
|
GIRLING 6113231
|
|
HP (ZEBRA) HP7247
|
|
ICER 181692
66.75 €
-0%
66.75 €
|
|
LÖBRO 32926
|
|
LUCAS GDB1323
|
|
LUCAS CAV GDB1323
|
|
LUCAS DIESEL GDB1323
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB1323
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB1323
|
|
LUCAS TVS GDB1323
|
|
MAGNETI MARELLI BP1080
|
|
MINTEX MDB2148
|
|
MOPROD MDP1584
|
|
PEX 7857
|
|
QH Benelux BP1307
|
|
QUINTON HAZELL BP1307
|
|
REMSA 250810
|
|
REMSA 250880
|
|
REMSA 50810
|
|
REMSA 50880
|
|
ROADHOUSE 250810
|
|
ROADHOUSE 250880
|
|
ROULUNDS RUBBER 891781
|
|
SIMER 7161
|
|
SPIDAN 32926
|
|
TRW GDB1323
53.17 €
-20%
42.54 €
|
|
WOKING 408310
|
|
AUDI 8D0698151B
|
| Audi A4 (8D2, B5) | 265 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 265 коня | бензин |
