комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181693 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 63,3 mm |
| височина | 77,4 mm |
| дебелина | 18,5 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.892 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 181693 |
| спирачна система | Lucas - Girling |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01111/1654 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| дължина 2 | 76,1 mm |
| височина 2 | 85,6 mm |
| дебелина 2 | 17 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 21452
|
|
ICER 21453
|
|
ICER 21454
|
|
ICER 23825
|
|
A.B.S. 36891
|
|
A.B.S. 37759
|
|
ATE 13046027172
|
|
ATE 602717
|
|
BENDIX 571871B
|
|
BORG & BECK BBP1647
|
|
BREMBO P85038
|
|
DELPHI LP1463
93.77 €
-20%
75.01 €
|
|
FREN-J 893181
|
|
FTE BL1618A2
|
|
GIRLING 6113291
|
|
HELLA PAGID T1182
|
|
HP (ZEBRA) HP7286
|
|
ICER 181693
68.45 €
-0%
68.45 €
|
|
JURID 571871J
150.59 €
-20%
120.47 €
|
|
LUCAS GDB1091
|
|
LUCAS GDB1329
|
|
LUCAS CAV GDB1091
|
|
LUCAS CAV GDB1329
|
|
LUCAS DIESEL GDB1091
|
|
LUCAS DIESEL GDB1329
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB1091
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB1329
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB1091
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB1329
|
|
LUCAS TVS GDB1091
|
|
LUCAS TVS GDB1329
|
|
MAGNETI MARELLI BP1062
|
|
MINTEX MDB1751
|
|
MINTEX MDB2037
|
|
NK 224790
|
|
PAGID T1182
|
|
REMSA 250812
|
|
REMSA 50812
|
|
ROADHOUSE 250812
|
|
ROULUNDS RUBBER 893181
|
|
sbs 1501224790
|
|
SIMER 716
|
|
TEXTAR 2145218715T645
|
|
TEXTAR 2145218715T819
|
|
TEXTAR 2145201
86.52 €
-20%
69.22 €
|
|
TEXTAR 2382501
|
|
TRISCAN 811029018
|
|
TRW GDB1091
|
|
TRW GDB1329
91.52 €
-20%
73.22 €
|
|
VALEO 540402
|
|
WOKING 408312
|
|
AUDI 4A0698151B
|
|
AUDI 4D0698151B
|
|
AUDI 4D0698151D
|
| Audi 100 (4A, C4) | 230 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (4A, C4) | 230 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 299 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 174 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 174 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 245 коня | бензин |
| Audi A6 (4A, C4) | 230 коня | бензин |
| Audi A6 (4A, C4) | 290 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 290 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 230 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (4A, C4) | 280 коня | бензин |
| Audi 100 (4A, C4) | 280 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 230 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 230 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 193 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 193 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 340 коня | бензин |
| Audi A6 (4A, C4) | 326 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 326 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 150 коня | дизел |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 150 коня | дизел |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 163 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 163 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 260 коня | бензин |
