комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181694 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 63,3 mm |
| височина | 77,4 mm |
| дебелина | 18,5 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.889 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 181694 |
| спирачна система | Lucas - Girling |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01111/1655 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| дължина 2 | 76,1 mm |
| височина 2 | 85,6 mm |
| дебелина 2 | 17 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 21452
|
|
ICER 21454
|
|
ICER 23829
|
|
ICER D13608469
|
|
A.B.S. 37758
|
|
ATE 13046027012
|
|
ATE 602701
|
|
BENDIX 573337B
|
|
BOSCH 0986494215
|
|
BREMBO P85096
|
|
DELPHI LP1760
86.39 €
-20%
69.11 €
|
|
FIRST LINE 3583
|
|
FMSI-VERBAND D13608469
|
|
FTE BL1816A2
|
|
GIRLING 6114511
|
|
HELLA PAGID T1328
|
|
HP (ZEBRA) HP7370
|
|
ICER 181694
94.94 €
-0%
94.94 €
|
|
JURID 573337J
|
|
LUCAS GDB1451
|
|
LUCAS CAV GDB1451
|
|
LUCAS DIESEL GDB1451
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB1451
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB1451
|
|
LUCAS TVS GDB1451
|
|
MINTEX MDB2145
|
|
OPTIMAL 50822
|
|
PAGID T1328
|
|
REMSA 250822
|
|
REMSA 50822
|
|
ROADHOUSE 250822
|
|
SIMER 7162
|
|
TEXTAR 2145417105T819
|
|
TEXTAR 2145417115T645
|
|
TEXTAR 2145417115T819
|
|
TEXTAR 2145401
151.14 €
-20%
120.91 €
|
|
TEXTAR 2382901
|
|
TRISCAN 811029031
|
|
TRW GDB1451
75.16 €
-20%
60.13 €
|
|
AUDI 4B0698151C
|
| Audi A4 (8D2, B5) | 265 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 265 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 230 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 230 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 230 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 230 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 299 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 299 коня | бензин |
