комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181695 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 154,9 mm |
| височина | 64,43 mm |
| дебелина | 17,5 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.787 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 181695 |
| спирачна система | Ate - Teves |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01111/1004 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| височина 2 | 68,3 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 23719
|
|
ICER 23720
|
|
ICER 23721
|
|
ICER 24213
|
|
ICER 24214
|
|
A.B.S. 37359
|
|
ATE 13046057142
|
|
ATE 605714
|
|
BENDIX 572480B
|
|
BOSCH 0986494135
|
|
BREMBO P28036
|
|
DELPHI LP1862
41.34 €
-20%
33.07 €
|
|
FERODO FDB1704
51.54 €
-20%
41.23 €
|
|
FIRST LINE 3516
|
|
FTE BL1942A2
|
|
GIRLING 6133559
|
|
HELLA PAGID T1397
|
|
HP (ZEBRA) HP7750
|
|
ICER 181695
47.37 €
-0%
47.37 €
|
|
JURID 572480J
|
|
LUCAS GDB3355
|
|
LUCAS CAV GDB3355
|
|
LUCAS DIESEL GDB3355
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB3355
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB3355
|
|
LUCAS TVS GDB3355
|
|
MGA MGA767
|
|
MINTEX MDB2599
|
|
NECTO FD7135A
|
|
NK 222636
|
|
PAGID T1397
|
|
REMSA 106802
|
|
REMSA 2106802
|
|
ROADHOUSE 2106802
|
|
sbs 1501222636
|
|
TEXTAR 2372017005T4018
|
|
TEXTAR 2372001
52.15 €
-20%
41.72 €
|
|
TRISCAN 811040010
|
|
TRW GDB3355
59.82 €
-20%
47.86 €
|
|
VALEO 598824
73.74 €
-20%
58.99 €
|
|
ZIMMERMANN 237201751
|
|
HONDA 45022SEAE01
|
|
HONDA 45022SEAEZ1
|
| Honda ACCORD VII (CL) | 155 коня | бензин |
| Honda ACCORD VII (CL) | 190 коня | бензин |
| Honda ACCORD VII Tourer (CM) | 155 коня | бензин |
| Honda ACCORD VII Tourer (CM) | 190 коня | бензин |
| Honda ACCORD VII (CL) | 140 коня | дизел |
| Honda ACCORD VII Tourer (CM) | 140 коня | дизел |
| Honda ACCORD VII (CL) | 155 коня | бензин |
