комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181697 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 156,9 mm |
| височина | 63,5 mm |
| дебелина | 17,7 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 2.140 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 181697 |
| спирачна система | Akebono |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01111/1145 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 24221
|
|
ICER 24222
|
|
ICER 24223
|
|
ICER 24224
|
|
ICER 24225
|
|
ICER D10787983
|
|
A.B.S. 37502
67.1 €
-20%
53.68 €
|
|
ATE 13046057972
|
|
ATE 605797
|
|
BENDIX 572638B
|
|
BORG & BECK BBP2077
|
|
BOSCH 0986494679
|
|
BOSCH 0986495156
|
|
BREMBO P78017
|
|
DELPHI LP1941
62.36 €
-20%
49.89 €
|
|
FERODO FDB1984
59.82 €
-20%
47.86 €
|
|
FMSI-VERBAND D10787983
|
|
FREN-J 799581
|
|
FTE BL2488A1
|
|
GALFER B1G12010552
|
|
GIRLING 6133729
|
|
HELLA PAGID T1518
|
|
HP (ZEBRA) HP7674
|
|
ICER 181697
62.09 €
-0%
62.09 €
|
|
JURID 572638J
|
|
LUCAS GDB3372
|
|
LUCAS CAV GDB3372
|
|
LUCAS DIESEL GDB3372
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB3372
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB3372
|
|
LUCAS TVS GDB3372
|
|
MGA MGA956
|
|
MINTEX MDB2704
|
|
NECTO FD7307A
|
|
NK 224415
|
|
OPTIMAL 12256
|
|
PAGID T1518
|
|
PEX 7829
|
|
QH Benelux BP1543
|
|
QUINTON HAZELL BP1543
|
|
REMSA 113622
|
|
REMSA 113702
|
|
REMSA 2113622
|
|
REMSA 2113702
|
|
ROADHOUSE 2113622
|
|
ROADHOUSE 2113702
|
|
ROULUNDS RUBBER 799581
|
|
sbs 1501224415
|
|
TEXTAR 2422218005T4136
|
|
TEXTAR 2422201
65.45 €
-20%
52.36 €
|
|
TRISCAN 811068182
|
|
TRW GDB3372
62.89 €
-20%
50.31 €
|
|
ZIMMERMANN 242221751
|
|
SUBARU 26296AG000
|
|
SUBARU 26296AG030
|
|
SUBARU 26296AG050
|
|
SUBARU 26296AG051
|
|
SUBARU 26296AJ000
|
|
SUBARU 26296AJ010
|
|
SUBARU 26296AL000
|
|
SUBARU 26296AL020
|
|
SUBARU 26296XA000
|
|
SUBARU 26296XA010
|
| Subaru OUTBACK (BL, BP) | 245 коня | бензин |
| Subaru LEGACY IV (BL, BP) | 138 коня | бензин |
| Subaru LEGACY IV комби (BL, BP, B13_) | 138 коня | бензин |
| Subaru LEGACY IV комби (BL, BP, B13_) | 165 коня | бензин |
| Subaru LEGACY IV (BL, BP) | 165 коня | бензин |
| Subaru LEGACY IV (BL, BP) | 245 коня | бензин |
| Subaru LEGACY IV комби (BL, BP, B13_) | 245 коня | бензин |
| Subaru TRIBECA (B9) | 250 коня | бензин |
| Subaru TRIBECA (B9) | 245 коня | бензин |
| Subaru LEGACY IV комби (BL, BP, B13_) | 165 коня | бензин |
| Subaru LEGACY IV комби (BL, BP, B13_) | 150 коня | дизел |
| Subaru FORESTER (SH) | 147 коня | дизел |
| Subaru LEGACY IV комби (BL, BP, B13_) | 150 коня | бензин |
| Subaru LEGACY IV (BL, BP) | 150 коня | бензин |
| Subaru LEGACY IV (BL, BP) | 150 коня | дизел |
| Subaru TRIBECA (B9) | 258 коня | бензин |
| Subaru OUTBACK (BM, BR) | 260 коня | бензин |
| Subaru LEGACY V (BM, BR) | 167 коня | бензин |
| Subaru LEGACY V комби (BM, BR) | 167 коня | бензин |
| Subaru FORESTER (SJ) | 147 коня | дизел |
| Subaru LEGACY V комби (BM, BR) | 173 коня | бензин |
| Subaru WRX седан (GJ) | 301 коня | бензин |
| Subaru OUTBACK (BS) | 175 коня | бензин |
| Subaru OUTBACK (BS) | 150 коня | дизел |
| Subaru LEVORG | 170 коня | бензин |
