комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181698 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 149,4 mm |
| височина | 57,6 mm |
| дебелина | 17,8 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.618 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 181698 |
| спирачна система | Ate - Teves |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01111/973 |
| дължина 2 | 150,2 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 23935
|
|
ICER 23977
|
|
ICER 23999
|
|
ICER D12288347
|
|
A.B.S. 37436
50.92 €
-20%
40.74 €
|
|
ATE 13046072152
|
|
ATE 607215
|
|
BARUM BA2311
|
|
BENDIX 573138B
|
|
BOSCH 0986494096
|
|
BREMBO P06035
|
|
DELPHI LP1925
33.82 €
-20%
27.06 €
|
|
FERODO FDB1751
58.29 €
-20%
46.63 €
|
|
FIRST LINE 3598
|
|
FMSI-VERBAND D12288347
|
|
FTE BL2001A2
|
|
GIRLING 6116252
|
|
HELLA PAGID T1446
|
|
HP (ZEBRA) HP7698
|
|
HP (ZEBRA) W20391
|
|
HP (ZEBRA) W20425
|
|
ICER 181698
45.53 €
--0%
45.53 €
|
|
LUCAS GDB1625
|
|
LUCAS CAV GDB1625
|
|
LUCAS DIESEL GDB1625
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB1625
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB1625
|
|
LUCAS TVS GDB1625
|
|
MAFIX PL587
|
|
MGA MGA795
|
|
MINTEX MDB2684
|
|
NECTO FD7165A
|
|
NK 221531
|
|
OPTIMAL 12257
|
|
PAGID T1446
|
|
PEX 7812
|
|
REMSA 238460
|
|
REMSA 38460
|
|
ROADHOUSE 238460
|
|
sbs 1501221531
|
|
SIMER 934
|
|
STOP 573138S
|
|
TEXTAR 2393517805T4190
|
|
TEXTAR 2393501
68.51 €
-20%
54.81 €
|
|
TEXTAR 2393581
|
|
TRISCAN 811011027
|
|
TRW GDB1625
59.82 €
-20%
47.86 €
|
|
VALEO 598700
62.78 €
-20%
50.23 €
|
|
BMW 34116767147
|
|
BMW 34116767149
|
|
BMW 34116769763
|
|
BMW 34116769951
|
| BMW 3 Touring (E91) | 136 коня | дизел |
| BMW 3 (E90) | 136 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (E91) | 136 коня | бензин |
| BMW 1 (E81) | 163 коня | дизел |
| BMW 3 (E90) | 150 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E91) | 150 коня | бензин |
| BMW 3 (E90) | 129 коня | бензин |
| BMW 3 (E90) | 122 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (E91) | 122 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (E91) | 129 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E46) | 150 коня | бензин |
| BMW 3 купе (E46) | 150 коня | бензин |
| BMW 3 (E90) | 143 коня | дизел |
| BMW 3 (E90) | 115 коня | бензин |
| BMW 3 купе (E92) | 150 коня | бензин |
| BMW 1 (E81) | 156 коня | бензин |
| BMW 1 (E81) | 163 коня | бензин |
| BMW 3 (E90) | 116 коня | дизел |
| BMW 1 (E87) | 150 коня | бензин |
| BMW 1 (E87) | 163 коня | дизел |
| BMW 1 (E87) | 177 коня | дизел |
