комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181702 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 122,7 mm |
| височина | 46,7 mm |
| дебелина | 17,6 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.125 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 181702 |
| спирачна система | Bosch |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01111/1363 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 22075
|
|
ICER 23959
|
|
BREMBO P61081
|
|
FTE BL2490A1
|
|
ICER 181702
43.68 €
-0%
43.68 €
|
|
ICER 181702066
|
|
MAFIX PL572
|
|
MGA MGA759
|
|
VALEO 598718
|
|
CITROEN 1611456980
|
|
CITROEN 425326
|
|
CITROEN 425328
|
|
CITROEN 425474
|
|
CITROEN E172283
|
|
PEUGEOT 425327
|
|
TOYOTA 044650H020
|
|
TOYOTA 044650H030
|
|
TOYOTA 044650H031
|
|
TOYOTA 04465YZZDT
|
| Citroen C1 (PM_, PN_) | 68 коня | бензин |
| Citroen C1 (PM_, PN_) | 54 коня | дизел |
| Peugeot 107 | 68 коня | бензин |
| Peugeot 107 | 54 коня | дизел |
| Toyota AYGO (WNB1_, KGB1_) | 68 коня | бензин |
| Toyota AYGO (WNB1_, KGB1_) | 54 коня | дизел |
| Toyota AYGO (PAB4_, KGB4_) | 69 коня | бензин |
| Citroen C1 II | 69 коня | бензин |
| Citroen C1 II | 82 коня | бензин |
| Peugeot 108 | 69 коня | бензин |
| Peugeot 108 | 82 коня | бензин |
| Toyota AYGO (PAB4_, KGB4_) | 82 коня | бензин |
