комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181716 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 136,9 mm |
| височина | 53,9 mm |
| дебелина | 16,6 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.520 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 181716 |
| спирачна система | Sangshin |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01111/1278 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
SSANGYONG 4813008050
|
|
SSANGYONG 4813008150
|
|
SSANGYONG 4813008151
|
|
SSANGYONG 4813008152
|
|
A.B.S. 37468
64.18 €
-20%
51.34 €
|
|
BENDIX 572614B
|
|
BORG & BECK BBP1913
|
|
BREMBO P15011
|
|
DELPHI LP1928
53.78 €
-20%
43.03 €
|
|
FIRST LINE 3549
|
|
GALFER 21164
|
|
GIRLING 6133659
|
|
HELLA PAGID T1533
|
|
HP (ZEBRA) HP7631
|
|
ICER 181716
41.22 €
-0%
41.22 €
|
|
JURID 572614J
49.6 €
-20%
39.68 €
|
|
LUCAS GDB3365
|
|
LUCAS CAV GDB3365
|
|
LUCAS DIESEL GDB3365
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB3365
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB3365
|
|
LUCAS TVS GDB3365
|
|
MAFIX PL778
|
|
MGA MGA761
|
|
MINTEX MDB2744
|
|
NK 225010
|
|
OPTIMAL 12572
|
|
PAGID T1533
|
|
REMSA 231803
|
|
REMSA 31803
|
|
ROADHOUSE 231803
|
|
sbs 1501225010
|
|
TEXTAR 2172515605T4136
|
|
TEXTAR 2172502
|
|
TRISCAN 811044001
|
|
TRW GDB3365
52.15 €
-20%
41.72 €
|
|
VALEO 598870
|
|
DAEWOO 4813008050
|
|
DAEWOO 4813008150
|
|
DAEWOO 4813008152
|
| Daewoo REXTON (GAB_) | 220 коня | бензин |
| Daewoo REXTON (GAB_) | 120 коня | дизел |
