комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181728 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 86,9 mm |
| височина | 45,9 mm |
| дебелина | 15,6 mm |
| качество | 944 |
| тегло | 0.700 kg |
| конструкция на ос | Rear |
| технически информационен номер | 181728 |
| спирачна система | Lucas - Girling |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01110/1085 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 24013
|
|
ICER 24020
|
|
A.B.S. 37270
37.67 €
-20%
30.14 €
|
|
ATE 13046058692
|
|
ATE 605869
|
|
BENDIX 572520B
|
|
BOSCH 0986494274
|
|
BREMBO P83084
|
|
DELPHI LP1917
27.38 €
-20%
21.9 €
|
|
FERODO FDB1895
38.65 €
-20%
30.92 €
|
|
FREN-J 992581
|
|
FTE BL1939A2
|
|
GIRLING 6133341
|
|
HELLA PAGID T1466
|
|
HP (ZEBRA) HP7580
|
|
ICER 181728
45.53 €
--0%
45.53 €
|
|
JURID 572520J
44.95 €
-20%
35.96 €
|
|
LUCAS GDB3334
|
|
LUCAS CAV GDB3334
|
|
LUCAS DIESEL GDB3334
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB3334
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB3334
|
|
LUCAS TVS GDB3334
|
|
MGA MGA783
|
|
MINTEX MDB2707
|
|
NECTO FD7247A
|
|
PAGID T1466
|
|
REMSA 105002
|
|
REMSA 2105002
|
|
ROADHOUSE 2105002
|
|
ROULUNDS RUBBER 992581
|
|
SIMER 918
|
|
TEXTAR 2401315015T4051
|
|
TEXTAR 2401301
47.91 €
-20%
38.33 €
|
|
TRISCAN 811013063
|
|
TRW GDB3334
36.51 €
-20%
29.2 €
|
|
VALEO 598810
|
|
TOYOTA 0446602010
|
|
TOYOTA 0446602060
|
|
TOYOTA 0446620130
|
| Toyota AVENSIS (_T22_) | 110 коня | бензин |
| Toyota AVENSIS (_T22_) | 128 коня | бензин |
| Toyota AVENSIS (_T22_) | 90 коня | дизел |
| Toyota AVENSIS Liftback (_T22_) | 110 коня | бензин |
| Toyota AVENSIS Liftback (_T22_) | 128 коня | бензин |
| Toyota AVENSIS Liftback (_T22_) | 90 коня | дизел |
| Toyota AVENSIS Station Wagon (_T22_) | 110 коня | бензин |
| Toyota AVENSIS Station Wagon (_T22_) | 128 коня | бензин |
| Toyota AVENSIS Station Wagon (_T22_) | 90 коня | дизел |
| Toyota AVENSIS Liftback (_T22_) | 110 коня | дизел |
| Toyota AVENSIS (_T22_) | 110 коня | дизел |
| Toyota AVENSIS Station Wagon (_T22_) | 110 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Compact (_E11_) | 97 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Compact (_E11_) | 110 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Liftback (_E11_) | 97 коня | бензин |
| Toyota COROLLA (_E11_) | 97 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Wagon (__E11_) | 97 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Liftback (_E11_) | 110 коня | бензин |
| Toyota COROLLA (_E11_) | 110 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Wagon (__E11_) | 110 коня | бензин |
| Toyota COROLLA (_E11_) | 69 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Wagon (__E11_) | 69 коня | дизел |
| Toyota AVENSIS Liftback (_T22_) | 110 коня | бензин |
| Toyota AVENSIS (_T22_) | 110 коня | бензин |
| Toyota AVENSIS Station Wagon (_T22_) | 110 коня | бензин |
| Toyota AVENSIS Liftback (_T22_) | 129 коня | бензин |
| Toyota AVENSIS (_T22_) | 129 коня | бензин |
| Toyota AVENSIS Liftback (_T22_) | 150 коня | бензин |
| Toyota AVENSIS (_T22_) | 150 коня | бензин |
| Toyota AVENSIS Station Wagon (_T22_) | 150 коня | бензин |
| Toyota AVENSIS Station Wagon (_T22_) | 129 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Compact (_E11_) | 69 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Liftback (_E11_) | 69 коня | дизел |
