комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181733 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 119,3 mm |
| височина | 71,2 mm |
| дебелина | 15 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.507 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 181733 |
| спирачна система | Sumitomo |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01111/1105 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 21854
|
|
ICER 21856
|
|
ICER D11828298
|
|
A.B.S. 37128
|
|
ATE 13046056402
|
|
ATE 605640
|
|
BOSCH 0986494398
|
|
BREMBO P56034
|
|
FERODO FDB1433
56.75 €
-20%
45.4 €
|
|
FERODO FDB1982
55.22 €
-20%
44.18 €
|
|
FMSI-VERBAND D11828298
|
|
GIRLING 6133079
|
|
GIRLING 6134709
|
|
HELLA PAGID T3116
|
|
HP (ZEBRA) HP2964
|
|
HP (ZEBRA) HP7236
|
|
ICER 181733
66.34 €
-0%
66.34 €
|
|
LÖBRO 32184
|
|
LUCAS GDB3307
|
|
LUCAS GDB3470
|
|
LUCAS CAV GDB3307
|
|
LUCAS CAV GDB3470
|
|
LUCAS DIESEL GDB3307
|
|
LUCAS DIESEL GDB3470
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB3307
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB3470
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB3307
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB3470
|
|
LUCAS TVS GDB3307
|
|
LUCAS TVS GDB3470
|
|
MAGNETI MARELLI BP0775
|
|
MGA MGA608
|
|
MINTEX MDB1748
|
|
NK 224412
|
|
OPTIMAL 12411
|
|
PAGID T3116
|
|
REMSA 259912
|
|
REMSA 59912
|
|
ROADHOUSE 259912
|
|
sbs 1501224412
|
|
SIMER 827
|
|
SPIDAN 32184
|
|
TRISCAN 811068181
|
|
TRW GDB3307
62.89 €
-20%
50.31 €
|
|
TRW GDB3470
64.42 €
-20%
51.54 €
|
|
NISSAN 4106074F90
|
|
NISSAN 4106074F91
|
|
NISSAN 4108030P26
|
|
NISSAN 4108040P27
|
|
NISSAN D106074F92
|
|
SUBARU 26296AE120
|
|
SUBARU 26296FA100
|
|
SUBARU 26296FA102
|
|
SUBARU 26296FA170
|
|
SUBARU 26296FE070
|
|
SUBARU 26296FE090
|
| Nissan 300 ZX (Z32) | 283 коня | бензин |
| Nissan 300 ZX (Z32) | 268 коня | бензин |
| Nissan 200 SX (S14) | 200 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA седан (GC) | 211 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA комби (GF) | 211 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA купе (GFC) | 211 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA седан (GC) | 218 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA комби (GF) | 218 коня | бензин |
| Nissan 200 SX (S14) | 160 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA седан (GD) | 218 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA комби (GG) | 218 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA седан (GD) | 265 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA седан (GD) | 225 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA комби (GG) | 225 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA седан (GD) | 160 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA седан (GD) | 230 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA комби (GG) | 160 коня | бензин |
