комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181738 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 101,96 mm |
| височина | 42,67 mm |
| дебелина | 12,5 mm |
| качество | 944 |
| тегло | 0.765 kg |
| конструкция на ос | Rear |
| технически информационен номер | 181738 |
| спирачна система | Akebono |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01110/737 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 24029
|
|
ICER 24030
|
|
ICER D10027903
|
|
A.B.S. 37190
38.37 €
-20%
30.69 €
|
|
ATE 13046057322
|
|
ATE 605732
|
|
BENDIX 572603B
|
|
BOSCH 0986494226
|
|
BREMBO P49031
|
|
DELPHI LP1752
43.32 €
-20%
34.66 €
|
|
FERODO FDB1755
39.73 €
-20%
31.78 €
|
|
FIRST LINE 3574
|
|
FMSI-VERBAND D10027903
|
|
FREN-J 894381
|
|
FTE BL2502A1
|
|
GIRLING 6133189
|
|
HELLA PAGID T1407
|
|
HP (ZEBRA) HP7566
|
|
ICER 181738
44.1 €
-0%
44.1 €
|
|
ICER 181738066
|
|
JURID 572603J
|
|
LUCAS GDB3318
|
|
LUCAS CAV GDB3318
|
|
LUCAS DIESEL GDB3318
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB3318
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB3318
|
|
LUCAS TVS GDB3318
|
|
MINTEX MDB2575
|
|
NECTO FD7169A
|
|
PAGID T1407
|
|
PEX 7815
|
|
REMSA 285312
|
|
REMSA 85312
|
|
ROADHOUSE 285312
|
|
ROULUNDS RUBBER 894381
|
|
TEXTAR 2402912605T4051
|
|
TEXTAR 2402901
|
|
TRISCAN 811050024
|
|
TRW GDB3318
37.04 €
-20%
29.63 €
|
|
MAZDA N0Y92643ZB
|
|
MAZDA NCY32643Z
|
|
MAZDA NCY32643ZA
|
|
MAZDA NCY32648Z
|
|
MAZDA NCY32648ZA
|
| Mazda MX-5 II (NB) | 110 коня | бензин |
| Mazda MX-5 II (NB) | 140 коня | бензин |
| Mazda MX-5 II (NB) | 146 коня | бензин |
