комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181740 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 101,9 mm |
| височина | 47,48 mm |
| дебелина | 17,2 mm |
| качество | 944 |
| тегло | 0.990 kg |
| конструкция на ос | Rear |
| технически информационен номер | 181740 |
| спирачна система | Bosch |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01110/1407 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 24349
|
|
ICER D15378746
|
|
VAUXHALL 93169177
|
|
VAUXHALL 93189823
|
|
A.B.S. 37513
48.13 €
-20%
38.51 €
|
|
BOSCH 0986494072
|
|
BOSCH 0986494094
|
|
BOSCH 0986494222
|
|
BREMBO P59047
|
|
BREMBO P59057
|
|
FIRST LINE 3585
|
|
FMSI-VERBAND D15378746
|
|
GIRLING 6117144
|
|
ICER 181740
47.31 €
-0%
47.31 €
|
|
LUCAS GDB1656
|
|
LUCAS CAV GDB1656
|
|
LUCAS DIESEL GDB1656
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB1656
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB1656
|
|
LUCAS TVS GDB1656
|
|
TRW GDB1656
53.69 €
-20%
42.95 €
|
|
FIAT 50902169
|
|
FIAT 71770022
|
|
FIAT 71773144
|
|
FIAT 77363959
|
|
OPEL 1605230
|
|
OPEL 1605356
|
|
OPEL 93169177
|
| Fiat PUNTO EVO (199) | 78 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 84 коня | дизел |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 69 коня | бензин |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 75 коня | бензин |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 69 коня | дизел |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 69 коня | дизел |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 84 коня | дизел |
| Opel CORSA D Van | 75 коня | дизел |
| Opel CORSA D Van | 90 коня | дизел |
| Opel CORSA D Van | 65 коня | бензин |
| Opel CORSA D Van | 69 коня | бензин |
| Opel CORSA D Van | 95 коня | дизел |
| Opel CORSA D Van | 60 коня | бензин |
| Opel CORSA D Van | 80 коня | бензин |
| Opel CORSA D Van | 86 коня | бензин |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 116 коня | дизел |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 120 коня | дизел |
| Opel CORSA D | 211 коня | бензин |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 78 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 90 коня | дизел |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 120 коня | дизел |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 130 коня | дизел |
| Opel CORSA D | 125 коня | дизел |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 95 коня | бензин |
| Opel CORSA D | 192 коня | бензин |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 120 коня | бензин |
| Opel CORSA D | 150 коня | бензин |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 65 коня | бензин |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 77 коня | бензин |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 105 коня | бензин |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 135 коня | бензин |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 75 коня | дизел |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 95 коня | дизел |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 120 коня | дизел |
| Opel CORSA D | 130 коня | дизел |
