комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181741 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 95,6 mm |
| височина | 46,33 mm |
| дебелина | 15,7 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 0.865 kg |
| конструкция на ос | Rear |
| технически информационен номер | 181741 |
| спирачна система | Trw |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01111/1409 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 24086
|
|
ICER 24518
|
|
ICER 24519
|
|
BENDIX 572580B
|
|
BOSCH 0986494249
|
|
FIRST LINE 3586
|
|
ICER 181741
57.8 €
-0%
57.8 €
|
|
JURID 572580J
51.29 €
-20%
41.03 €
|
|
HONDA 43022SMGE00
|
|
HONDA 43022SMGE01
|
|
HONDA 43224SMGE01
|
| Honda CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) | 83 коня | бензин |
| Honda CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) | 140 коня | бензин |
| Honda CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) | 140 коня | дизел |
| Honda CIVIC VIII седан (FD, FA) | 95 коня | бензин/ електро |
| Honda CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) | 201 коня | бензин |
| Honda CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) | 100 коня | бензин |
