комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181743 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 123,1 mm |
| височина | 51,9 mm |
| дебелина | 16,4 mm |
| качество | 944 |
| тегло | 1.005 kg |
| конструкция на ос | Rear |
| технически информационен номер | 181743 |
| спирачна система | Ate - Teves |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01110/1386 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 25212
|
|
ICER D9737957
|
|
VOLVO 30623264
|
|
VOLVO 8683615
|
|
ATE 13046071752
|
|
ATE 607175
|
|
BORG & BECK BBP1938
|
|
BREMBO P24062
|
|
DELPHI LP1870
|
|
FERODO FDB1675
67.29 €
-20%
53.83 €
|
|
FIRST LINE 3576
|
|
FMSI-VERBAND D9737957
|
|
FTE BL2505A1
|
|
ICER 181743
62.64 €
-0%
62.64 €
|
|
LUCAS GDB2086
|
|
LUCAS CAV GDB2086
|
|
LUCAS DIESEL GDB2086
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB2086
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB2086
|
|
LUCAS TVS GDB2086
|
|
MOTRIO 8671016695
|
|
NECTO FD7132A
|
|
OPTIMAL 12351
|
|
TRW GDB2086
41.87 €
-20%
33.5 €
|
|
VALEO 601005
|
|
FORD 1233679
|
|
FORD 1324300
|
|
FORD 3M512M008AA
|
|
FORD 3M512M008AB
|
|
MAZDA BPYK2648Z
|
|
MAZDA BPYK2648ZA
|
| Ford FOCUS C-MAX | 120 коня | бензин |
| Ford FOCUS C-MAX | 109 коня | дизел |
| Ford FOCUS C-MAX | 136 коня | дизел |
| Mazda 3 (BK) | 80 коня | бензин |
| Mazda 3 (BK) | 105 коня | бензин |
| Mazda 3 (BK) | 150 коня | бензин |
| Mazda 3 седан (BK) | 105 коня | бензин |
| Mazda 3 седан (BK) | 150 коня | бензин |
| Ford FOCUS C-MAX | 100 коня | бензин |
| Volvo S40 II (MS) | 140 коня | бензин |
| Volvo V50 (MW) | 140 коня | бензин |
| Volvo V50 (MW) | 170 коня | бензин |
| Volvo S40 II (MS) | 170 коня | бензин |
| Volvo S40 II (MS) | 220 коня | бензин |
| Volvo V50 (MW) | 220 коня | бензин |
| Mazda 3 седан (BK) | 109 коня | дизел |
| Mazda 3 (BK) | 109 коня | дизел |
| Volvo S40 II (MS) | 136 коня | дизел |
| Volvo V50 (MW) | 136 коня | дизел |
| Ford FOCUS C-MAX | 145 коня | бензин |
| Ford FOCUS C-MAX | 125 коня | бензин |
| Mazda 3 (BK) | 84 коня | бензин |
| Volvo S40 II (MS) | 220 коня | бензин |
| Volvo S40 II (MS) | 125 коня | бензин |
| Volvo V50 (MW) | 220 коня | бензин |
| Volvo V50 (MW) | 125 коня | бензин |
| Ford FOCUS II (DA_) | 100 коня | бензин |
| Ford FOCUS II (DA_) | 115 коня | бензин |
| Ford FOCUS II (DA_) | 145 коня | бензин |
| Ford FOCUS II (DA_) | 80 коня | бензин |
| Ford FOCUS II (DA_) | 109 коня | дизел |
| Ford FOCUS II (DA_) | 136 коня | дизел |
| Ford FOCUS C-MAX | 115 коня | бензин |
