комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181745 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 131,3 mm |
| височина | 59,9 mm |
| дебелина | 17,5 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.835 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 181745 |
| спирачна система | Mando |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01111/1405 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 22393
|
|
ICER 22394
|
|
ICER 22395
|
|
ICER 24375
|
|
ICER 24376
|
|
ICER 24385
|
|
ICER 24618
|
|
ICER 24619
|
|
ICER 24620
|
|
ICER D11258233
|
|
ICER D11258306
|
|
A.B.S. 37525
61.39 €
-20%
49.11 €
|
|
ATE 13046056392
|
|
ATE 605639
|
|
BENDIX 572616B
|
|
BORG & BECK BBP1956
|
|
BOSCH 0986494374
|
|
BOSCH 0986494378
|
|
BREMBO P30031
|
|
BREMBO P30038
|
|
DELPHI LP1974
42.95 €
-20%
34.36 €
|
|
FERODO FDB4246
64.42 €
-20%
51.54 €
|
|
FIRST LINE 3595
|
|
FMSI-VERBAND D11258233
|
|
FMSI-VERBAND D11258306
|
|
FREN-J 899481
|
|
GIRLING 6134099
|
|
HELLA PAGID T1611
|
|
HELLA PAGID T1723
|
|
HP (ZEBRA) HP7765
|
|
HP (ZEBRA) HP7823
|
|
ICER 181745
49.22 €
-0%
49.22 €
|
|
JURID 572616J
|
|
LUCAS GDB3409
|
|
LUCAS CAV GDB3409
|
|
LUCAS DIESEL GDB3409
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB3409
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB3409
|
|
LUCAS TVS GDB3409
|
|
MINTEX MDB2753
|
|
MINTEX MDB2920
|
|
NECTO FD7442A
|
|
OPTIMAL 12361
|
|
PAGID T1611
|
|
PAGID T1723
|
|
REMSA 120402
|
|
REMSA 120412
|
|
REMSA 2120402
|
|
REMSA 2120412
|
|
ROADHOUSE 2120402
|
|
ROADHOUSE 2120412
|
|
ROULUNDS RUBBER 899481
|
|
TEXTAR 2437518005
|
|
TEXTAR 2437501
|
|
TEXTAR 2461817815
|
|
TEXTAR 2461801
55.98 €
-20%
44.79 €
|
|
TRISCAN 811043033
|
|
TRW GDB3409
65.96 €
-20%
52.77 €
|
|
VALEO 601348
|
|
HYUNDAI 581012EA30
|
|
HYUNDAI 581013KA20
|
|
HYUNDAI 581013KA30
|
|
HYUNDAI 581013KA31
|
|
HYUNDAI 581013KS31
|
|
HYUNDAI 581013LA10
|
|
HYUNDAI 581013LA20
|
| Hyundai GRANDEUR (TG) | 260 коня | бензин |
| Hyundai GRANDEUR (HG) | 192 коня | бензин |
| Hyundai TUCSON (JM) | 141 коня | бензин |
| Hyundai TUCSON (JM) | 141 коня | бензин |
| Hyundai TUCSON (JM) | 175 коня | бензин |
| Hyundai TUCSON (JM) | 113 коня | дизел |
| Hyundai TUCSON (JM) | 113 коня | дизел |
| Hyundai SONATA V (NF) | 162 коня | бензин |
| Hyundai SONATA V (NF) | 233 коня | бензин |
| Hyundai GRANDEUR (TG) | 235 коня | бензин |
| Hyundai TUCSON (JM) | 140 коня | дизел |
| Hyundai TUCSON (JM) | 140 коня | дизел |
| Hyundai SONATA V (NF) | 140 коня | дизел |
| Hyundai SONATA V (NF) | 144 коня | бензин |
| Hyundai GRANDEUR (TG) | 150 коня | дизел |
| Hyundai GRANDEUR (TG) | 155 коня | дизел |
| Hyundai TUCSON (JM) | 136 коня | дизел |
| Hyundai TUCSON (JM) | 136 коня | дизел |
| Hyundai SONATA V (NF) | 136 коня | дизел |
| Hyundai GRANDEUR (TG) | 192 коня | бензин |
| Hyundai SONATA V (NF) | 250 коня | бензин |
| Hyundai SONATA V (NF) | 165 коня | бензин |
| Hyundai SONATA V (NF) | 235 коня | бензин |
| Hyundai SONATA V (NF) | 150 коня | дизел |
| Hyundai TUCSON (JM) | 150 коня | дизел |
| Hyundai TUCSON (JM) | 150 коня | дизел |
