комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181755 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 119,3 mm |
| височина | 62,2 mm |
| дебелина | 14,5 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.395 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 181755 |
| спирачна система | Sumitomo |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01111/165 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| височина 2 | 71,2 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 21307
|
|
ICER 21308
|
|
ICER D4607340
|
|
A.B.S. 36718
24.95 €
-20%
19.96 €
|
|
AKEBONO A301WK
|
|
BENDIX 572252B
|
|
BOSCH 0986424306
|
|
BREMBO P56025
|
|
DELPHI LP1056
41.84 €
-20%
33.47 €
|
|
DON NDB189
|
|
FERODO FDB986
44.56 €
-20%
35.65 €
|
|
FMSI-VERBAND D4607340
|
|
FREN-J 660081
|
|
GIRLING 6110069
|
|
HP (ZEBRA) HP2815
|
|
ICER 181755
42.24 €
-20%
33.79 €
|
|
LÖBRO 31891
|
|
LUCAS GDB1006
|
|
LUCAS CAV GDB1006
|
|
LUCAS DIESEL GDB1006
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB1006
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB1006
|
|
LUCAS TVS GDB1006
|
|
MAGNETI MARELLI BP0504
|
|
MINTEX MDB1416
|
|
MK Kashiyama D01131
|
|
NECTO FD6610A
|
|
PEX 7859
|
|
REMSA 234802
|
|
REMSA 34802
|
|
ROADHOUSE 234802
|
|
ROULUNDS RUBBER 660081
|
|
SPIDAN 31891
|
|
TEXTAR 2130714505T4136
|
|
TEXTAR 2130701
51.13 €
-20%
40.9 €
|
|
TRISCAN 811014030
|
|
TRW GDB1006
41.34 €
-20%
33.07 €
|
|
VALEO 606482
|
|
WOKING 248302
|
|
NISSAN 4106030P91
|
|
NISSAN 4106030P93
|
|
NISSAN 4106037P90
|
|
NISSAN 4106037P91
|
|
NISSAN 4106040P90
|
|
NISSAN D106030P90
|
|
SUBARU 26296FA101
|
| Nissan 300 ZX (Z32) | 283 коня | бензин |
| Nissan 300 ZX (Z32) | 268 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA седан (GC) | 218 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA седан (GD) | 218 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA комби (GG) | 218 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA седан (GD) | 225 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA комби (GG) | 225 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA седан (GD) | 160 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA седан (GD) | 230 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA комби (GG) | 230 коня | бензин |
