комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181767 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 156,3 mm |
| височина | 74,1 mm |
| дебелина | 19,2 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 2.116 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 181767 |
| спирачна система | Ate - Teves |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01111/2134 |
| дължина 2 | 156,4 mm |
| височина 2 | 74,15 mm |
| дебелина 2 | 19,9 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 20676
|
|
ICER 23106
|
|
ICER 23107
|
|
ICER D8407711
|
|
FMSI-VERBAND D8407711
|
|
GIRLING 6117172
|
|
ICER 181767
70.8 €
-0%
70.8 €
|
|
LUCAS GDB1717
|
|
LUCAS CAV GDB1717
|
|
LUCAS DIESEL GDB1717
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB1717
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB1717
|
|
LUCAS TVS GDB1717
|
|
OPTIMAL 12316
|
|
SIMER 5816
|
|
TRW GDB1717
55.22 €
-20%
44.18 €
|
|
VALEO 601006
|
|
SAAB 12759808
|
| Saab 9-5 (YS3E) | 150 коня | бензин |
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 150 коня | бензин |
| Saab 9-5 (YS3E) | 185 коня | бензин |
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 185 коня | бензин |
| Saab 9-5 (YS3E) | 150 коня | дизел |
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 150 коня | дизел |
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 210 коня | Бензин/Етанол |
