комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181777 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 155,1 mm |
| височина | 73,3 mm |
| дебелина | 19,8 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 2.396 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 181777 |
| спирачна система | Ate - Teves |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01111/2254 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| дължина 2 | 156,3 mm |
| височина 2 | 74,95 mm |
| дебелина 2 | 18,7 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 23467
|
|
ICER 23747
|
|
ICER 23749
|
|
ICER 23835
|
|
A.B.S. 37482
81.05 €
-20%
64.84 €
|
|
ATE 13046071912
|
|
ATE 607191
|
|
BENDIX 573391B
|
|
BOSCH 0986494164
|
|
BOSCH 0986494202
|
|
BREMBO P85090
|
|
DELPHI LP1950
56.24 €
-20%
44.99 €
|
|
FERODO FDB1826
70.56 €
-20%
56.45 €
|
|
FREN-J 861981
|
|
FTE BL1994A2
|
|
GIRLING 6116512
|
|
HELLA PAGID T1478
|
|
HP (ZEBRA) HP7729
|
|
ICER 181777
62.11 €
-0%
62.11 €
|
|
LUCAS GDB1651
|
|
LUCAS CAV GDB1651
|
|
LUCAS DIESEL GDB1651
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB1651
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB1651
|
|
LUCAS TVS GDB1651
|
|
MGA MGA797
|
|
MINTEX MDB2745
|
|
NECTO FD7205A
|
|
NK 224783
|
|
PAGID T1478
|
|
QH Benelux BP1568
|
|
QUINTON HAZELL BP1568
|
|
REMSA 104522
|
|
REMSA 2104522
|
|
ROADHOUSE 2104522
|
|
ROULUNDS RUBBER 861981
|
|
sbs 1501224783
|
|
TEXTAR 2374718005T4136
|
|
TEXTAR 2374918805T4136
|
|
TEXTAR 2374901
84.36 €
-20%
67.49 €
|
|
TRISCAN 811029059
|
|
TRW GDB1651
81.3 €
-20%
65.04 €
|
|
VALEO 598940
65.73 €
-20%
52.59 €
|
|
VW 7L6698151B
|
| Volkswagen TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) | 220 коня | бензин |
| Volkswagen TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) | 313 коня | дизел |
| Volkswagen TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) | 310 коня | бензин |
| Volkswagen TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) | 174 коня | дизел |
| Volkswagen TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) | 241 коня | бензин |
| Volkswagen TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) | 225 коня | дизел |
| Volkswagen TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) | 450 коня | бензин |
| Volkswagen TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) | 280 коня | бензин |
| Volkswagen TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) | 350 коня | бензин |
| Volkswagen TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) | 350 коня | дизел |
| Volkswagen TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) | 240 коня | дизел |
