комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181781 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 119,3 mm |
| височина | 68,1 mm |
| дебелина | 17 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.655 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 181781 |
| спирачна система | Sumitomo |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01111/1396 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 21679
|
|
ICER 21680
|
|
ICER D7997671
|
|
A.B.S. 37649
64.18 €
-20%
51.34 €
|
|
AKEBONO A458WK
|
|
BENDIX 572625B
|
|
BOSCH 0986494497
|
|
BREMBO P83069
|
|
BREMBO P83151
|
|
DELPHI LP2242
34.36 €
-20%
27.49 €
|
|
FERODO FDB1852
41.34 €
-20%
33.07 €
|
|
FMSI-VERBAND D7997671
|
|
FREN-J 897981
|
|
FTE BL2526A1
|
|
GALFER 21482
|
|
GIRLING 6134289
|
|
HELLA PAGID 8DB355020811
|
|
HELLA PAGID T1718
|
|
HP (ZEBRA) HP7123
|
|
HP (ZEBRA) HP7793
|
|
ICER 181781
52.17 €
-0%
52.17 €
|
|
JURID 572625J
|
|
LUCAS GDB3213
|
|
LUCAS GDB3428
|
|
LUCAS CAV GDB3213
|
|
LUCAS CAV GDB3428
|
|
LUCAS DIESEL GDB3213
|
|
LUCAS DIESEL GDB3428
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB3213
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB3428
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB3213
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB3428
|
|
LUCAS TVS GDB3213
|
|
LUCAS TVS GDB3428
|
|
MGA MGA818
|
|
MINTEX MDB1947
|
|
MINTEX MDB2203
|
|
MINTEX MDB2718
|
|
NECTO FD7223A
|
|
PAGID 8DB355020811
|
|
PAGID T1718
|
|
REMSA 231522
|
|
REMSA 31522
|
|
ROADHOUSE 231522
|
|
ROULUNDS RUBBER 897981
|
|
TEXTAR 2168015005
|
|
TEXTAR 2168017505
|
|
TEXTAR 2168001
49.84 €
-20%
39.87 €
|
|
TEXTAR 2168003
|
|
TRISCAN 811013076
|
|
TRW GDB3213
|
|
TRW GDB3428
56.24 €
-20%
44.99 €
|
|
WOKING 215314
|
|
TOYOTA 0446504030
|
|
TOYOTA 0446504050
|
|
TOYOTA 0446504060
|
|
TOYOTA 0446504630
|
|
TOYOTA 044650J140
|
|
TOYOTA 044650K020
|
|
TOYOTA 044650K070
|
|
TOYOTA 044650K140
|
|
TOYOTA 044650K210
|
| Toyota HILUX II пикап (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) | 102 коня | дизел |
| Toyota HILUX III пикап (KUN_, TGN_, LAN_, GGN_) | 102 коня | дизел |
| Toyota HILUX III пикап (KUN_, TGN_, LAN_, GGN_) | 120 коня | дизел |
| Toyota HILUX III пикап (KUN_, TGN_, LAN_, GGN_) | 120 коня | дизел |
| Toyota HILUX III пикап (KUN_, TGN_, LAN_, GGN_) | 171 коня | дизел |
| Toyota HILUX III пикап (KUN_, TGN_, LAN_, GGN_) | 102 коня | дизел |
| Toyota HILUX III пикап (KUN_, TGN_, LAN_, GGN_) | 144 коня | дизел |
