комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181788 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 131,75 mm |
| височина | 77,4 mm |
| дебелина | 16,5 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 2.443 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 181788 |
| спирачна система | Brembo |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01111/2566 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 20217
|
|
ICER D12638380
|
|
A.B.S. 37712
77.07 €
-20%
61.65 €
|
|
ATE 13046048372
|
|
ATE 604837
|
|
BENDIX 573279B
|
|
BOSCH 0986494351
|
|
BREMBO P44018
|
|
DELPHI LP2009
57.26 €
-20%
45.81 €
|
|
FERODO FDB1996
72.09 €
-20%
57.67 €
|
|
FMSI-VERBAND D12638380
|
|
FREN-J 871281
|
|
FTE BL2529A1
|
|
GIRLING 6116709
|
|
GIRLING 6117439
|
|
HELLA PAGID T1686
|
|
HP (ZEBRA) HP8081
|
|
ICER 181788
51.68 €
-0%
51.68 €
|
|
JURID 573279J
69.81 €
-20%
55.85 €
|
|
LUCAS GDB1743
|
|
LUCAS CAV GDB1743
|
|
LUCAS DIESEL GDB1743
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB1743
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB1743
|
|
LUCAS TVS GDB1743
|
|
MGA MGA953
|
|
MINTEX MDB2829
|
|
PAGID T1686
|
|
REMSA 120010
|
|
REMSA 2120010
|
|
ROADHOUSE 2120010
|
|
ROULUNDS RUBBER 871281
|
|
TEXTAR 2021715904
|
|
TEXTAR 2021701
76.18 €
-20%
60.95 €
|
|
TRISCAN 811017030
|
|
TRW GDB1743
81.3 €
-20%
65.04 €
|
|
LAND ROVER 107856041
|
|
LAND ROVER SFP500045
|
|
LAND ROVER SFP500070
|
| Land Rover RANGE ROVER III (LM) | 396 коня | бензин |
| Land Rover RANGE ROVER SPORT (LS) | 390 коня | бензин |
| Land Rover RANGE ROVER SPORT (LS) | 299 коня | бензин |
| Land Rover RANGE ROVER SPORT (LS) | 190 коня | дизел |
| Land Rover RANGE ROVER III (LM) | 272 коня | дизел |
| Land Rover RANGE ROVER SPORT (LS) | 272 коня | дизел |
