комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181795 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 154,5 mm |
| височина | 63,4 mm |
| дебелина | 20,3 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.926 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 181795 |
| спирачна система | Ate - Teves |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01111/1420 |
| дължина 2 | 155 mm |
| височина 2 | 63,37 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 23794
|
|
ICER 24096
|
|
ICER 24193
|
|
ICER D10617967
|
|
A.B.S. 37551
|
|
ATE 13046072162
|
|
ATE 13046072232
|
|
ATE 607216
|
|
ATE 607223
|
|
BARUM BA2312
|
|
BENDIX 573187B
|
|
BOSCH 0986494117
|
|
BREMBO P06040
|
|
DELPHI LP1960
66.79 €
-20%
53.44 €
|
|
FIRST LINE 3587
|
|
FMSI-VERBAND D10617967
|
|
FREN-J 844681
|
|
FTE BL2039A2
|
|
GIRLING 6116622
|
|
GIRLING 6118102
|
|
HELLA PAGID T1509
|
|
HP (ZEBRA) HP7752
|
|
ICER 181795
55.66 €
-0%
55.66 €
|
|
JURID 573187J
89.9 €
-20%
71.92 €
|
|
LUCAS GDB1662
|
|
LUCAS GDB1810
|
|
LUCAS CAV GDB1662
|
|
LUCAS CAV GDB1810
|
|
LUCAS DIESEL GDB1662
|
|
LUCAS DIESEL GDB1810
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB1662
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB1810
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB1662
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB1810
|
|
LUCAS TVS GDB1662
|
|
LUCAS TVS GDB1810
|
|
MGA MGA838
|
|
MINTEX MDB2699
|
|
NK 221561
|
|
PAGID T1509
|
|
REMSA 105210
|
|
REMSA 2105210
|
|
ROADHOUSE 2105210
|
|
ROULUNDS RUBBER 844681
|
|
sbs 1501221561
|
|
TEXTAR 2409620305T4190
|
|
TEXTAR 2409601
81.3 €
-20%
65.04 €
|
|
TEXTAR 2409681
|
|
TRISCAN 811011029
|
|
TRW GDB1662
78.23 €
-20%
62.58 €
|
|
TRW GDB1810
67.49 €
-20%
53.99 €
|
|
VALEO 601126
|
|
ZIMMERMANN 240962001
|
|
BMW 34116771972
|
|
BMW 34116777772
|
|
BMW 34116797859
|
|
BMW 34116799166
|
| BMW 3 (E90) | 136 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (E91) | 116 коня | дизел |
| BMW 3 купе (E92) | 143 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E93) | 143 коня | бензин |
| BMW 1 (E81) | 163 коня | дизел |
| BMW 1 (E81) | 265 коня | бензин |
| BMW 1 (E81) | 170 коня | бензин |
| BMW 1 (E81) | 177 коня | дизел |
| BMW 1 купе (E82) | 177 коня | дизел |
| BMW 1 купе (E82) | 204 коня | дизел |
| BMW 1 (E81) | 204 коня | дизел |
| BMW 1 кабриолет (E88) | 170 коня | бензин |
| BMW 1 кабриолет (E88) | 218 коня | бензин |
| BMW 1 купе (E82) | 218 коня | бензин |
| BMW 1 кабриолет (E88) | 177 коня | дизел |
| BMW 3 (E90) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E91) | 143 коня | бензин |
| BMW 3 купе (E92) | 150 коня | бензин |
| BMW 1 кабриолет (E88) | 204 коня | дизел |
| BMW 1 (E81) | 156 коня | бензин |
| BMW 1 (E81) | 258 коня | бензин |
| BMW 1 (E81) | 163 коня | бензин |
| BMW 1 купе (E82) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 (E90) | 116 коня | дизел |
| BMW 1 кабриолет (E88) | 156 коня | бензин |
| BMW 1 кабриолет (E88) | 197 коня | дизел |
| BMW 1 (E87) | 156 коня | бензин |
| BMW 1 (E87) | 163 коня | бензин |
| BMW 1 (E87) | 170 коня | бензин |
| BMW 1 (E87) | 258 коня | бензин |
| BMW 1 (E87) | 265 коня | бензин |
| BMW 1 (E87) | 163 коня | дизел |
| BMW 1 (E87) | 177 коня | дизел |
| BMW 1 (E87) | 204 коня | дизел |
