комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181797 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 127,6 mm |
| височина | 49,6 mm |
| дебелина | 15,5 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.240 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 181797 |
| спирачна система | Akebono |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01111/2087 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 21709
|
|
ICER 21710
|
|
ICER 21711
|
|
ICER D4987377
|
|
A.B.S. 36738
|
|
ATE 13046059972
|
|
ATE 605997
|
|
BENDIX 572270B
|
|
BOSCH 0986461127
|
|
DELPHI LP819
39.54 €
-20%
31.63 €
|
|
FERODO FDB919
|
|
FMSI-VERBAND D4987377
|
|
FREN-J 651781
|
|
GIRLING 6109929
|
|
HELLA PAGID T3030
|
|
HP (ZEBRA) HP2773
|
|
ICER 181797
40.61 €
-0%
40.61 €
|
|
LÖBRO 31794
|
|
LUCAS GDB992
|
|
LUCAS CAV GDB992
|
|
LUCAS DIESEL GDB992
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB992
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB992
|
|
LUCAS TVS GDB992
|
|
MAGNETI MARELLI BP1011
|
|
MINTEX MDB1591
|
|
MK Kashiyama D07033
|
|
PAGID T3030
|
|
QH Benelux BP724
|
|
QUINTON HAZELL BP724
|
|
REMSA 222412
|
|
REMSA 22412
|
|
ROADHOUSE 222412
|
|
ROULUNDS RUBBER 651781
|
|
SIMER 669
|
|
SPIDAN 31794
|
|
TEXTAR 2170915505
|
|
TRW GDB992
38.14 €
-20%
30.51 €
|
|
WOKING 324312
|
|
SUBARU 29725193010
|
|
SUBARU 29725193011
|
|
SUBARU 725193010
|
|
SUBARU 725193011
|
| Subaru JUSTY I (KAD) | 67 коня | бензин |
| Subaru JUSTY I (KAD) | 67 коня | бензин |
| Subaru JUSTY I (KAD) | 75 коня | бензин |
| Subaru JUSTY I (KAD) | 68 коня | бензин |
