комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181799 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 110,5 mm |
| височина | 46,15 mm |
| дебелина | 15 mm |
| качество | 944 |
| тегло | 1.145 kg |
| конструкция на ос | Rear |
| технически информационен номер | 181799 |
| спирачна система | Akebono |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01110/2098 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 24498
|
|
ICER 24499
|
|
ICER 24500
|
|
ICER D12758391
|
|
BUICK 22850988
|
|
VAUXHALL 96626076
|
|
A.B.S. 37583
48.13 €
-20%
38.51 €
|
|
A.B.S. 38436
|
|
ATE 13046057882
|
|
ATE 605788
|
|
BENDIX 573386B
|
|
BOSCH 0986494251
|
|
BREMBO P10004
|
|
DELPHI LP1988
41.34 €
-20%
33.07 €
|
|
FERODO FDB1935
45.1 €
-20%
36.08 €
|
|
FMSI-VERBAND D12758391
|
|
FTE BL2054A2
|
|
GIRLING 6117169
|
|
GIRLING 6135665
|
|
HELLA PAGID T1659
|
|
HP (ZEBRA) HP7837
|
|
ICER 181799
46.76 €
-0%
46.76 €
|
|
JURID 573386J
53.43 €
-20%
42.74 €
|
|
LUCAS GDB1716
|
|
LUCAS GDB3566
|
|
LUCAS CAV GDB1716
|
|
LUCAS CAV GDB3566
|
|
LUCAS DIESEL GDB1716
|
|
LUCAS DIESEL GDB3566
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB1716
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB3566
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB1716
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB3566
|
|
LUCAS TVS GDB1716
|
|
LUCAS TVS GDB3566
|
|
MINTEX MDB2864
|
|
NECTO FD7578A
|
|
NK 223639
|
|
OPTIMAL 12363
|
|
PAGID T1659
|
|
REMSA 126012
|
|
REMSA 2126012
|
|
ROADHOUSE 2126012
|
|
sbs 1501223639
|
|
TEXTAR 2449815405
|
|
TEXTAR 2449801
53.15 €
-20%
42.52 €
|
|
TRISCAN 811024032
|
|
TRW GDB1716
52.61 €
-20%
42.09 €
|
|
TRW GDB3566
51 €
-20%
40.8 €
|
|
VALEO 598941
57.9 €
-20%
46.32 €
|
|
CHEVROLET 19149904
|
|
CHEVROLET D966226076
|
|
OPEL 1605123
|
|
OPEL 4819239
|
|
OPEL 95459513
|
|
OPEL 96626076
|
| Opel ANTARA | 167 коня | бензин |
| Opel ANTARA | 167 коня | бензин |
| Opel ANTARA | 163 коня | дизел |
| Opel ANTARA | 163 коня | дизел |
| Opel ANTARA | 184 коня | дизел |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 163 коня | дизел |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 184 коня | дизел |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 126 коня | дизел |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 167 коня | бензин |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 167 коня | бензин |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 258 коня | бензин |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 163 коня | дизел |
| Opel ANTARA | 258 коня | бензин |
| Opel ANTARA | 141 коня | бензин |
| Opel ANTARA | 150 коня | дизел |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 136 коня | бензин |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 136 коня | бензин |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 230 коня | бензин |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 150 коня | дизел |
| Opel ANTARA | 140 коня | бензин |
| Opel ANTARA | 227 коня | бензин |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 150 коня | дизел |
| Opel ANTARA | 127 коня | дизел |
| Opel ANTARA | 127 коня | дизел |
| Opel ANTARA | 140 коня | бензин |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 136 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 136 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Opel ANTARA | 140 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Opel ANTARA | 140 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
