комплект спирачно феродо, дискови спирачки LPR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | LPR |
| Парт номер | 05P1343 |
| спирачна система | AKEBONO |
| за номер артикул | 05P1343 |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| височина | 57 mm |
| дебелина | 17 mm |
| ширина | 164 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR 23970
|
|
LPR 23971
|
|
LPR 23972
|
|
LPR 5SP1343
|
|
APEC braking PAD1429
|
|
ASHIKA 5001130
|
|
BENDIX 572551B
|
|
BOSCH 0986494152
|
|
CIFAM 8226110
|
|
DELPHI LP1772
34.9 €
-20%
27.92 €
|
|
FERODO FDB1745
38.65 €
-20%
30.92 €
|
|
JAPANPARTS PA130AF
|
|
JURID 572551J
|
|
METELLI 2206110
|
|
MINTEX MDB2180
|
|
TEXTAR 2397001
51.68 €
-20%
41.34 €
|
|
TRUSTING 6270
24.5 €
-0%
24.5 €
|
|
TRW GDB3340
56.75 €
-20%
45.4 €
|
|
NISSAN 41060VK190
|
|
NISSAN D1060VK190
|
| Nissan PICK UP III (D22) | 103 коня | дизел |
| Nissan PICK UP III (D22) | 83 коня | дизел |
| Nissan PICK UP III (D22) | 133 коня | бензин |
| Nissan PICK UP III (D22) | 133 коня | дизел |
| Nissan PICK UP III (D22) | 103 коня | дизел |
