комплект спирачно феродо, дискови спирачки TEXTAR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 2397001 |
| ширина | 164,3 mm |
| височина | 57 mm |
| дебелина | 17 mm |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| WVAномер | 23970 |
| спирачна система | Akebono |
| технически информационен номер | 23970 170 0 5 |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | 82056600 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 23970
|
|
TEXTAR 2397017005
|
|
TEXTAR 23971
|
|
TEXTAR 23972
|
|
TEXTAR 7703D830
|
|
A.B.S. 37541
62.08 €
-20%
49.67 €
|
|
AKEBONO ACT830
|
|
APEC braking PAD1429
|
|
ATE 13046056322
|
|
ATE 605632
|
|
AUGROS 55416465
|
|
BENDIX 572551B
|
|
BENDIX-AU DB1439
|
|
BLUE PRINT ADN142121
38.76 €
-20%
31.01 €
|
|
BOSCH 0986494152
|
|
BOSCH BP1063
|
|
BREMBO P56049
|
|
COMLINE ADB31193
|
|
DELPHI LP1772
34.9 €
-20%
27.92 €
|
|
FERODO FDB1745
38.65 €
-20%
30.92 €
|
|
FERODO FSL1745
65.98 €
-20%
52.79 €
|
|
FTE BL1924A2
|
|
GIRLING 6133409
|
|
HELLA PAGID 355010671
|
|
HELLA PAGID 355024261
|
|
HELLA PAGID 8DB355010671
|
|
HELLA PAGID 8DB355024261
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3601096
41.84 €
-20%
33.47 €
|
|
ICER 181703
46.76 €
-0%
46.76 €
|
|
INTIMA MD1263M
|
|
JAPANPARTS PA130AF
|
|
JURID 572551J
|
|
MAGNETI MARELLI 363700201384
|
|
MAGNETI MARELLI T1384MM
|
|
METZGER 074802
|
|
MGA 808
|
|
MINTEX MDB2180
|
|
NIPPARTS J3601088
33.13 €
-20%
26.5 €
|
|
NISSHINBO NP2027
|
|
NK 222260
|
|
NPS N360N14
|
|
OPTIMAL 12402
|
|
PAGID T1384
|
|
QUINTON HAZELL 7593
|
|
REMSA 074802
|
|
REMSA 74802
|
|
RHIAG 88717
|
|
ROADHOUSE 274802
|
|
TEXTAR 2397004
|
|
TEXTAR TX0693
|
|
TRW GDB3340
56.75 €
-20%
45.4 €
|
|
VALEO 598889
59.99 €
-20%
47.99 €
|
|
WAGNER WBP23970A
43.03 €
-0%
43.03 €
|
|
NISSAN 4106072025
|
|
NISSAN 410607Z026
|
|
NISSAN 41060VK190
|
|
NISSAN D1060VK100
|
|
NISSAN D1060VK190
|
| Nissan PICKUP / NP300 PICKUP III (D22) | 133 коня | дизел |
| Nissan PICK UP III (D22) | 120 коня | бензин |
| Nissan PICK UP III (D22) | 83 коня | дизел |
| Nissan PICK UP III (D22) | 103 коня | дизел |
| Nissan PICK UP III (D22) | 120 коня | бензин |
| Nissan PICK UP III (D22) | 83 коня | дизел |
| Nissan PICK UP III (D22) | 133 коня | бензин |
| Nissan PICK UP III (D22) | 133 коня | дизел |
| Nissan PICK UP III (D22) | 103 коня | дизел |
| Nissan PICK UP III (D22) | 133 коня | дизел |
