комплект спирачно феродо, дискови спирачки LPR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | LPR |
| Парт номер | 05P1418 |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| за номер артикул | 05P1418 |
| височина | 83 mm |
| ширина | 143,6 mm |
| дебелина | 18,5 mm |
| спирачна система | ADVICS |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR 24386
|
|
LPR 24394
|
|
LPR 24395
|
|
LPR 5SP1418
|
|
ASHIKA 5002272
|
|
ATE 13046056182
|
|
DELPHI LP2134
39.73 €
-20%
31.78 €
|
|
FERODO FDB4229
58.29 €
-20%
46.63 €
|
|
JAPANPARTS PA272AF
|
|
JURID 572599J
54.89 €
-20%
43.91 €
|
|
METELLI 2208210
|
|
PAGID T1681
|
|
ROADHOUSE 2127102
|
|
TEXTAR 2438601
93.57 €
-20%
74.85 €
|
|
TRUSTING 8370
|
|
TRW GDB7763
|
|
TOYOTA 044650C020
|
|
TOYOTA 0446560280
|
|
TOYOTA 0446560300
|
| Toyota LAND CRUISER 200 (VDJ2_, UZJ2_) | 318 коня | бензин |
| Toyota LAND CRUISER 200 (VDJ2_, UZJ2_) | 272 коня | дизел |
| Toyota LAND CRUISER 200 (VDJ2_, UZJ2_) | 288 коня | бензин |
| Toyota LAND CRUISER 200 (VDJ2_, UZJ2_) | 286 коня | дизел |
