комплект спирачно феродо, дискови спирачки LPR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | LPR |
| Парт номер | 05P1448 |
| височина | 61 mm |
| спирачна система | MANDO |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| дебелина | 17,2 mm |
| ширина | 149 mm |
| за номер артикул | 05P1448 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR 24167
|
|
LPR 24234
|
|
LPR 24235
|
|
LPR 5SP1448
|
|
SSANGYONG 4813A21100
|
|
APEC braking PAD1507
|
|
BENDIX 572518B
|
|
CIFAM 8226330
|
|
DELPHI LP1857
41.34 €
-20%
33.07 €
|
|
FERODO FDB1999
59.59 €
-20%
47.67 €
|
|
JURID 572518J
77.4 €
-20%
61.92 €
|
|
KAISHIN D11173
|
|
METELLI 2206330
|
|
PAGID T1400
|
|
REMSA 108502
|
|
ROADHOUSE 2108502
|
|
TEXTAR 2372601
66.98 €
-20%
53.58 €
|
|
TRUSTING 6490
|
|
TRW GDB3360
67.49 €
-20%
53.99 €
|
|
HYUNDAI 3FA1058101
|
|
HYUNDAI 581013BA02
|
|
HYUNDAI 581013FA10
|
|
HYUNDAI 58101H1A80
|
| Hyundai TERRACAN (HP) | 101 коня | дизел |
| Hyundai TERRACAN (HP) | 150 коня | дизел |
| Kia OPIRUS (GH) | 203 коня | бензин |
| Hyundai TERRACAN (HP) | 194 коня | бензин |
| Hyundai EQUUS / CENTENNIAL | 265 коня | бензин |
