комплект спирачно феродо, дискови спирачки TEXTAR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 2372601 |
| ширина | 149,1 mm |
| височина | 61 mm |
| дебелина | 16,5 mm |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| WVAномер | 23726 |
| спирачна система | Mando |
| технически информационен номер | 23726 165 0 5 |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | 82072100 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 23726
|
|
TEXTAR 2372616505
|
|
TEXTAR 23727
|
|
TEXTAR 23728
|
|
TEXTAR 24167
|
|
TEXTAR 7917D1013
|
|
SSANGYONG 481321110
|
|
SSANGYONG 4813A21100
|
|
A.B.S. 37505
65.57 €
-20%
52.46 €
|
|
A.B.S. 37548
|
|
APEC braking PAD1507
|
|
ATE 13046056222
|
|
ATE 605622
|
|
AUGROS 55416267
|
|
AUGROS 55603005
|
|
BENDIX 572518B
|
|
BENDIX-AU DB1684
|
|
BLUE PRINT ADG042107
|
|
BLUE PRINT ADG04272
38.14 €
-20%
30.51 €
|
|
BLUE PRINT ADG04275
|
|
BOSCH 0986494347
|
|
BOSCH 0986494360
|
|
BREMBO P30028
|
|
COMLINE ADB3902
|
|
COMLINE CBP3902
|
|
DELPHI LP1857
41.34 €
-20%
33.07 €
|
|
FERODO FDB1999
59.59 €
-20%
47.67 €
|
|
FERODO FSL1999
|
|
GIRLING 6133609
|
|
HELLA PAGID 355010861
|
|
HELLA PAGID 8DB355010861
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3600328
39.37 €
-20%
31.5 €
|
|
ICER 181714
52.91 €
-0%
52.91 €
|
|
JURID 572518J
77.4 €
-20%
61.92 €
|
|
MAGNETI MARELLI 363700201400
|
|
MAGNETI MARELLI T1400MM
|
|
MGA 870
|
|
MINTEX MDB2594
|
|
MINTEX MDB2698
|
|
NIPPARTS J3600327
33.48 €
-20%
26.78 €
|
|
NK 225012
|
|
OPTIMAL 12410
|
|
PAGID T1400
|
|
QUINTON HAZELL BP1510
|
|
REMSA 108502
|
|
RHIAG 103672
|
|
ROADHOUSE 2108502
|
|
TRW GDB2465
|
|
TRW GDB3257
62.78 €
-20%
50.23 €
|
|
TRW GDB3360
67.49 €
-20%
53.99 €
|
|
VALEO 598506
41.22 €
-20%
32.98 €
|
|
VALEO 598871
|
|
WAGNER WBP24167A
|
|
HYUNDAI 5810139A60
|
|
HYUNDAI 581013BA02
|
|
HYUNDAI 58101H1A80
|
|
KIA 581013FA10
|
| Hyundai XG (XG) | 197 коня | бензин |
| Kia OPIRUS (GH) | 203 коня | бензин |
| Hyundai TERRACAN (HP) | 163 коня | дизел |
| Hyundai TERRACAN (HP) | 194 коня | бензин |
| Kia OPIRUS (GH) | 267 коня | бензин |
| Hyundai EQUUS / CENTENNIAL | 265 коня | бензин |
| Hyundai EQUUS / CENTENNIAL | 182 коня | бензин |
