комплект спирачно феродо, дискови спирачки LPR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | LPR |
| Парт номер | 05P1548 |
| спирачна система | BOSCH |
| дебелина | 17,5 mm |
| ширина | 146,6 mm |
| височина | 63,5 mm |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| за номер артикул | 05P1548 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR 24604
|
|
LPR 24605
|
|
LPR 5SP1548
|
|
DODGE 68003701AA
|
|
DODGE 68029264AA
|
|
ASHIKA 5009910
|
|
ATE 13046080132
|
|
BREMBO P11022
|
|
CIFAM 8228620
|
|
FERODO FDB4074
66.98 €
-20%
53.58 €
|
|
JAPANPARTS PA910AF
|
|
JURID 573298J
|
|
METELLI 2208620
|
|
MINTEX MDB3000
|
|
PAGID T1807
|
|
REMSA 125902
|
|
ROADHOUSE 2125902
|
|
TEXTAR 2460402
|
|
TRUSTING 8790
|
|
TRW GDB4144
|
|
CHRYSLER 68003701AA
|
|
CHRYSLER 68029264AA
|
| Jeep WRANGLER III (JK) | 200 коня | дизел |
| Fiat FREEMONT (JC_, JF_) | 140 коня | дизел |
| Fiat FREEMONT (JC_, JF_) | 170 коня | дизел |
| Fiat FREEMONT (JC_, JF_) | 170 коня | дизел |
| Lancia VOYAGER ван (RT) | 283 коня | бензин |
| Lancia VOYAGER ван (RT) | 163 коня | дизел |
| Jeep WRANGLER III (JK) | 284 коня | бензин |
| Jeep CHEROKEE (KJ) | 204 коня | бензин |
| Jeep WRANGLER II (TJ) | 208 коня | бензин |
| Chrysler GRAND VOYAGER V (RT) | 170 коня | бензин |
| Jeep WRANGLER III (JK) | 199 коня | бензин |
| Jeep WRANGLER III (JK) | 177 коня | дизел |
| Jeep CHEROKEE (KK) | 177 коня | дизел |
| Chrysler GRAND VOYAGER V (RT) | 193 коня | бензин |
| Chrysler GRAND VOYAGER V (RT) | 163 коня | дизел |
