комплект спирачно феродо, дискови спирачки LPR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | LPR |
| Парт номер | 05P1550 |
| спирачна система | TRW |
| дебелина | 17 mm |
| ширина | 116,7 mm |
| височина | 52,7 mm |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| за номер артикул | 05P1550 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR 24822
|
|
LPR 24823
|
|
LPR 24824
|
|
LPR 5SP1550
|
|
DODGE 68029887AA
|
|
DODGE 68044761AA
|
|
DODGE 7B0698451
|
|
DODGE 7B0698451A
|
|
APEC braking PAD1701
|
|
ASHIKA 5109905
|
|
BREMBO P11021
|
|
CIFAM 8228640
|
|
DELPHI LP2174
40.26 €
-20%
32.21 €
|
|
FERODO FDB4196
51 €
-20%
40.8 €
|
|
ICER 181910
37.32 €
-0%
37.32 €
|
|
JAPANPARTS PP905AF
|
|
METELLI 2208640
|
|
MINTEX MDB3005
|
|
PAGID T1816
|
|
REMSA 109502
|
|
ROADHOUSE 2109502
|
|
TEXTAR 2482201
52.15 €
-20%
41.72 €
|
|
TRUSTING 8810
|
|
TRW GDB4176
55.22 €
-20%
44.18 €
|
|
CHRYSLER 68029887AA
|
|
CHRYSLER 68044761AA
|
|
CHRYSLER 7B0698451
|
|
CHRYSLER 7B0698451A
|
| Fiat FREEMONT (JC_, JF_) | 163 коня | дизел |
| Fiat FREEMONT (JC_, JF_) | 163 коня | дизел |
| Fiat FREEMONT (JC_, JF_) | 280 коня | бензин |
| Fiat FREEMONT (JC_, JF_) | 140 коня | дизел |
| Fiat FREEMONT (JC_, JF_) | 170 коня | дизел |
| Fiat FREEMONT (JC_, JF_) | 170 коня | дизел |
| Lancia VOYAGER ван (RT) | 283 коня | бензин |
| Lancia VOYAGER ван (RT) | 163 коня | дизел |
| Fiat FREEMONT (JC_, JF_) | 280 коня | бензин |
| Fiat FREEMONT (JC_, JF_) | 136 коня | дизел |
| Chrysler GRAND VOYAGER V (RT) | 170 коня | бензин |
| Chrysler GRAND VOYAGER V (RT) | 193 коня | бензин |
| Chrysler GRAND VOYAGER V (RT) | 163 коня | дизел |
