комплект спирачно феродо, дискови спирачки LPR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | LPR |
| Парт номер | 05P1599 |
| спирачна система | MANDO |
| ширина | 131,5 mm |
| височина | 59,6 mm |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| за номер артикул | 05P1599 |
| дебелина | 17,8 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR 24618
|
|
LPR 24619
|
|
LPR 24620
|
|
LPR 5SP1599
|
|
APEC braking PAD1562
|
|
ATE 13046056392
|
|
BREMBO P30031
|
|
DELPHI LP1974
42.95 €
-20%
34.36 €
|
|
FERODO FDB4246
64.42 €
-20%
51.54 €
|
|
ICER 181745
49.22 €
-0%
49.22 €
|
|
JURID 572616J
|
|
METELLI 2208850
|
|
MINTEX MDB2920
|
|
QUINTON HAZELL BP1688
|
|
REMSA 120402
|
|
ROADHOUSE 2120402
|
|
TEXTAR 2461801
55.98 €
-20%
44.79 €
|
|
TRUSTING 9020
|
|
TRW GDB3409
65.96 €
-20%
52.77 €
|
|
HYUNDAI 581013LA20
|
| Hyundai SONATA V (NF) | 162 коня | бензин |
| Hyundai SONATA V (NF) | 233 коня | бензин |
| Hyundai GRANDEUR (TG) | 235 коня | бензин |
| Hyundai SONATA V (NF) | 140 коня | дизел |
| Hyundai SONATA V (NF) | 144 коня | бензин |
| Kia OPIRUS (GH) | 267 коня | бензин |
| Hyundai GRANDEUR (TG) | 150 коня | дизел |
| Hyundai GRANDEUR (TG) | 155 коня | дизел |
| Hyundai SONATA V (NF) | 136 коня | дизел |
| Hyundai GRANDEUR (TG) | 192 коня | бензин |
| Hyundai SONATA V (NF) | 235 коня | бензин |
| Hyundai SONATA V (NF) | 150 коня | дизел |
