комплект спирачно феродо, дискови спирачки LPR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | LPR |
| Парт номер | 05P1606 |
| за номер артикул | 05P1606 |
| ширина | 137,1 mm |
| спирачна система | SUMITOMO |
| височина | 53,1 mm |
| дебелина | 17 mm |
| брой индикатори за износване | 4 на ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR 24281
|
|
LPR 24282
|
|
LPR 5SP1606
|
|
ATE 13046057162
|
|
BENDIX 573304B
|
|
BOSCH 0986494277
|
|
BREMBO P56065
|
|
FERODO FDB4148
41.87 €
-20%
33.5 €
|
|
ICER 181882
49.22 €
-0%
49.22 €
|
|
JURID 573304J
|
|
METELLI 2208761
|
|
MINTEX MDB2967
|
|
PAGID T1777
|
|
REMSA 029314
|
|
ROADHOUSE 229314
|
|
TEXTAR 2156201
48.32 €
-20%
38.65 €
|
|
TRUSTING 8931
|
|
NISSAN D10601FE09
|
|
NISSAN D10601FE0A
|
|
NISSAN D10601KA1A
|
|
NISSAN D1060EM10A
|
| Nissan TIIDA хетчбек (C11X) | 110 коня | бензин |
| Nissan TIIDA хетчбек (C11X) | 126 коня | бензин |
| Nissan TIIDA хетчбек (C11X) | 106 коня | дизел |
| Nissan CUBE (Z12) | 110 коня | бензин |
| Nissan CUBE (Z12) | 106 коня | дизел |
| Nissan JUKE (F15) | 117 коня | бензин |
| Nissan JUKE (F15) | 190 коня | бензин |
| Nissan JUKE (F15) | 190 коня | бензин |
| Nissan JUKE (F15) | 110 коня | дизел |
