комплект спирачно феродо, дискови спирачки LPR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | LPR |
| Парт номер | 05P1610 |
| ширина | 119,2 mm |
| височина | 68 mm |
| брой индикатори за износване | 4 на ос |
| за номер артикул | 05P1610 |
| спирачна система | SUMITOMO |
| дебелина | 17 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR 21679
|
|
LPR 21680
|
|
LPR 5SP1610
|
|
APEC braking PAD1600
|
|
ASHIKA 5002226
|
|
BREMBO P83069
|
|
ICER 181781
52.17 €
-0%
52.17 €
|
|
JAPANPARTS PA226AF
|
|
METELLI 2201291
|
|
MINTEX MDB2718
|
|
PAGID T1718
|
|
QUINTON HAZELL BP1616
|
|
REMSA 031522
|
|
TEXTAR 2168001
49.84 €
-20%
39.87 €
|
|
TRUSTING 1311
|
|
TRW GDB3428
56.24 €
-20%
44.99 €
|
|
TOYOTA 0446504030
|
|
TOYOTA 0446504050
|
|
TOYOTA 044650K020
|
|
TOYOTA 044650K060
|
|
TOYOTA 044650K140
|
| Toyota HILUX III пикап (KUN_, TGN_, LAN_, GGN_) | 102 коня | дизел |
| Toyota HILUX III пикап (KUN_, TGN_, LAN_, GGN_) | 120 коня | дизел |
| Toyota HILUX III пикап (KUN_, TGN_, LAN_, GGN_) | 171 коня | дизел |
| Toyota HILUX III пикап (KUN_, TGN_, LAN_, GGN_) | 144 коня | дизел |
